Erzurum ↔ Kars Tren Saatleri

Kars Erzurum tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 19:48 saatinde güncellenmiştir. Erzurum Kars tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait Doğu Ekspresi ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 217 km olup yaklaşık 3 saat 51 dk sürmektedir. Doğu Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam ₺ 17,50 tl dir, 12 Tem 2019 20:59

Kars ↔ Erzurum Tren Saatleri

Kars Erzurum Kars Arası Doğu Ekspresi Hergün Çalışmaktadır.

Ankara KalkışSaatiKars KalkışSaati
Ankara↓18.00Kars↓08:00
Kırıkkale19:44Erzurum12:05
Kayseri00.39Erzincan15:58
Sivas04.13Divriği19.03
Divriği07:16Sivas22:06
Erzincan10:26Kayseri01:38
Erzurum14.22Kırıkkale06:29
Kars Varış18.13Ankara Varış08.22

Erzurum ↔ Kars trenle kaç saat Sürer ?

Erzurum Kars Erzurum Arası Trenle Yaklaşık  4 Saat sürmektedir.

Kars ↔ Erzurum Tren fiyatları

  • Doğu Ekspresi Pulman Tam 16 TL
  • Doğu Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 30 TL
  • Doğu Ekspresi Yataklı Tek kişi TL 86 Çift Kişi 66 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 8 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 3,5 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Erzurum Kars Tren yolu güzergahı

Erzurum Garından Kars tren istasyonuna ve Kars Garından Erzurum Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferleri düzenlenir. Erzurum Kars Erzurum ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Erzurum Kars Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Kars Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 16:30 Saatleri Arası Çalışır Erzurum Tren garı çalışma saatleri : 08:00 18:00 Saatleri Arası Açıktır

Kars Tren istasyonu telefonu ? 0 474 223 43 98 dır Erzurum Tren istasyonu telefonu ? 0 442 234 95 32 dır

Kars Erzurum Trenle kaç km ? Erzurum Kars Arası Tren mesafesi 217 km dir.

Erzurum Kars arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Erzurum ve Kars den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Kars Erzurum tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Erzurum ve Kars den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Kars Erzurum treni nde Yiyecek içecek bulunur mu? : Erzurum Kars Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Erzurum Kars Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Erzurum Kars tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Erzurum veya Kars istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Erzurum Kars Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Erzurum Kars Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Erzurum Kars Tren saatleri? Erzurum Kars Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren satleri tablosunu kullanabilirsiniz. Erzurum den İlk tren 14:22 saatinde hareket etmektedir. Kars ise ilk tren 08:00 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir