Erzurum Tren Saatleri

Erzurum’dan Nerelere Tren Var?  Doğu Ekspresi ile Ankara, Divriği, Erzincan, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Sarıkamış Sivas ve Yerköy yönüne her gün tren seferi vardır.

ERZURUM EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Erzurum treni saat kaçta? Erzurum’a tren seferi var mı? Doğu Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Erzurum tren garı çalışma saatleri Erzurum Tren Garı 08:00 18:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Erzurum tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 442 234 95 32 dır.

erzurum tren istasyonu

Erzurum Tren garına ulaşım Erzurum tren istasyonu Erzurum merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Erzurum de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Erzurum den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde  koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon vardır

Erzurum seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Erzurum den Geçen Tcdd Anahat Ekspres Trenlerde koltuk tipli Pulman, Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Erzurum treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Erzurum Tcdd Ekspres  trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Erzurum Tcdd Anahat Ekspress trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Erzurum tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres tren ise Erzurum istasyon gişesinden,  internetten veya telefonla alabilirsiniz. Erzurum Tcdd Ekspres Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Erzurum Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Erzurum Tren saatleri? Erzurum dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Erzurum Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Erzurumden İlk tren 00:05 saatinde hareket etmektedir.

Erzurum Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Erzurum garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Erzurum Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Erzurum Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir