Eskişehir Balıkesir Tren Seferleri

Balıkesir – Eskişehir Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Eskişehir Balıkesir Tren Saatleri

Tren AdıFiyatıBalıkesirEskişehir
Ege28 TL11.1208.30
İzmavi29 TL23.0223.50
Eskişehir Balıkesir tren saatleri Temmuz 2021

Balıkesir Eskişehir Arası Mavi Tren ve Ege Ekspresi karşılıklı hergün 2 sefer düzenlenir.

Eskişehir den hareket eden eden mavi tren 23:18 saatinde, Balıkesir den ise tren 22:10 saatinde hareket etmektedir. Balıkesir Eskişehir arasında sadece Mavi tren ile gün de 1 sefer çalışmaktadır. İki şehir arası 330 km olup yolculuğunuz 6,5 saat sürmektedir. TCDD tren bilet fiyatı minimum 28 TL dir.

Eskişehir Balıkesir Tren Yolu Güzergahı

Eskişehir – Balıkesir Tren fiyatları:

  • Ege Ekspresi Tam bilet 28 TL
  • Mavi Tren Pulman Tam 29 TL
  • Mavi Tren Örtülü Kuşetli 33 TL
  • Mavi Treni Yataklı Tek kişi 112 TL Çift Kişi 82 tl

BALIKESİR-ESKİŞEHİR MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Eskişehir Tren istasyonu telefonu? 0 222 225 55 55 – 0 222 225 80 80/336

Balıkesir Tren istasyonu telefonu? 0 266 241 0 300 dır

Eskişehir Balıkesir Trenle kaç saat?

İki istasyon Arası Trenle 7 buçuk saat sürer Eskişehir Balıkesir Trenle kaç km ? İki Şehir Arası Tren mesafesi 330 Km dir

Balıkesir – Eskişehir tren ile kaç saat sürer? Eskişehir – Balıkesir arası Tren yolu mesafesi 330 Km olduğundan Mavi tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 11 dakika sürmektedir, Eskişehir-Balıkesir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Eskişehir – Balıkesir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Eskişehir Balıkesir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Eskişehir ve Balıkesir den geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Balıkesir Eskişehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Eskişehir ve Balıkesir den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Balıkesir Eskişehir treninde yemekli vagon var mı?

Eskişehir Balıkesir Mavi trenlerde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Eskişehir Balıkesir Tcdd Mavi trenlerde ayrıca yemekli vagon vardır.

Eskişehir Balıkesir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Mavi trenidir. Eskişehir veya Balıkesir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Eskişehir Balıkesir Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Eskişehir Balıkesir Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Balıkesir tren istasyonu seferleri

Eskişehir Balıkesir Tren saatleri?

Eskişehir Balıkesir Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Eskişehir den İlk tren 23:18 saatinde hareket etmektedir. Balıkesir ise ilk tren 22:10 saatinde hareket etmektedir.

Ege Eksp

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021

İzmir Mavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir