Eskişehir – Menemen Tren Saatleri

Menemen – Eskişehir Tren Saatleri

Tren AdıEskişehir MenemenMenemen Eskişehir
Ege08.3007.26
İzmavi23.5019.35
Menemen Eskişehir tren saatleri Ekim 2021

Eskişehir Menemen arası günlük TCDD’ye ait İzmavi ve Ege ekspresi ile karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Eskişehir’den 08:30 saatinde Ege Ekspresi, Menemen’den 07:26 saatinde Ege ekspresi hareket etmektedir. Bu yolculuk 427 km olup ortalama 10 saat 49 dk sürmektedir. İzmir Mavi tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 44 TL dir.

Menemen – Eskişehir Tren fiyatları:

  • İzmir Mavi Pulman Tam 44 TL
  • İzmir Mavi Örtülü Kuşetli 50 TL
  • Ege Ekspresi 45 TL
  • İzmir Mavi Yataklı Tek kişi 124 TL Çift Kişi 169 TL

MENEMEN – ESKİŞEHİR MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Menemen treni saat kaçta? Eskişehir’e tren seferi var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Eskişehir – Menemen trenle kaç saat Sürer?

Eskişehir Menemen Eskişehir Arası Trenle Yaklaşık  12 Saat sürmektedir.

Eskişehir – Menemen tren ile kaç saat sürer?

Menemen – Eskişehir arası Tren yolu mesafesi 427 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat sürmektedir, Menemen-Eskişehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Menemen – Eskişehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Menemen Eskişehir tren yolu güzergahı

Eskişehir Menemen Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Menemen Tren garı çalışma saatleri: 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır.

Menemen Tren istasyonu telefonu 0 232 832 13 42 dır.

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır.

Eskişehir Tren istasyonu telefonu 0 222 225 55 55 dır.

Eskişehir – Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Eskişehir ve Menemen den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Menemen – Eskişehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Eskişehir ve Menemen den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Menemen – Eskişehir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Eskişehir – Menemen Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Eskişehir – Menemen Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Eskişehir – Menemen tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Eskişehir veya Menemen istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Eskişehir – Menemen Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Eskişehir – Menemen Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Eskişehir – Menemen Tren saatleri?

Eskişehir MenemenTren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Eskişehir den İlk tren 23:18 saatinde hareket etmektedir. Menemen den ise ilk tren 18:39 saatinde hareket etmektedir.

ege

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Ekim 2021

mavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir