Eskişehir ↔ Soma Tren Saatleri

Soma Eskişehir arası gün içinde sadece mavi tren karşılıklı 1 kez çalışır. Eskişehir den İlk tren 23:18 saatinde hareket etmektedir. Soma den ise ilk tren 20:47 saatinde hareket etmektedir. iki şehir arasıTren bileti 31,00 TL olup yolculuk süresi ortalama 8,5 saattir.

Soma ↔ Eskişehir Tren Saatleri

Soma Eskişehir Arası Sadece Mavi Treni hergün karşılıklı 1 Tren seferi yapılmaktadır. 

İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42

Eskişehir ↔ Soma trenle kaç saat Sürer?

Eskişehir Soma Eskişehir Arası Trenle Yaklaşık  9 Saat sürmektedir.

Soma Eskişehir tren yolu güzergahı

Soma ↔ Eskişehir Tren fiyatları:

  • Mavi Tren Pulman  Tam 30 TL
  • Mavi Tren Örtülü Kuşetli 45 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek kişi 120 TL Çift Kişi 90 TL

SOMA – ESKİŞEHİR EN UCUZ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Eskişehir Soma Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Eskişehir tren istasyonu

Soma Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Eskişehir Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Açıktır

Soma Tren istasyonu telefonu ? 0 236 613 21 47 dır Eskişehir Tren istasyonu telefonu ? 0 222 225 55 55 dır

Soma Eskişehir Trenle kaç km ? Eskişehir Soma Arası Tren mesafesi 383 km

Soma tren istasyonu

Eskişehir – Soma tren ile kaç saat sürer ? Soma – Eskişehir arası Tren yolu mesafesi 383 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat sürmektedir, Soma-Eskişehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Soma – Eskişehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Eskişehir – Soma arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Eskişehir ve Soma den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Soma – Eskişehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Eskişehir ve Soma den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Soma – Eskişehir treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Eskişehir – Soma Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Eskişehir – Soma Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Eskişehir – Soma tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Eskişehir veya Soma istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Eskişehir – Soma Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Eskişehir – Soma Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Eskişehir – Soma Tren saatleri? Eskişehir Soma Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Eskişehir den İlk tren 23:18 saatinde hareket etmektedir. Soma den ise ilk tren 20:47 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir