Gaziemir ↔ Nazilli Tren Saatleri

2020 bahar dönemi tren saatleri uygulamasına göre iki şehir arası TCDD ye ait 2 Bölgesel Tren ile 8 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 141 km olup yaklaşık 3 saat 5 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam ₺ 15,00

Nazilli Gaziemir Tren Saatleri

nazilli’den tren kalkış saatlerigaziemir’den tren kalkış saatleri
03:10 05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:2407:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 23:24

Nazilli Gaziemir Nazilli Arası Denizli İzmir ve Nazilli İzmir Göller Ekspresi Treni Hergün karşılıklı 7 Sefer Çalışmaktadır

Nazilli ↔ Gaziemir Tren fiyatları

  • Nazilli Gaziemir Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam bilet 15 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 8 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 13 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Gaziemir ↔ Nazilli trenle kaç saat Sürer ?

Gaziemir Nazilli Gaziemir Arası Trenle Yaklaşık 3 Saat sürmektedir.

Nazilli Gaziemir Trenle kaç km ? Gaziemir Nazilli Arası Tren mesafesi 141 km

Gaziemir Nazilli tren yolu güzergahı

Gaziemir ↔ Nazilli Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Nazilli Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Nazilli Tren istasyonu telefonu ? 0 256 214 15 89 dır

Gaziemir Tren garı çalışma saatleri :06:00 – 22:00 saatleri arası Açıktır Gaziemir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 251 34 32dır

Gaziemir – Nazilli tren ile kaç saat Sürer? Nazilli – Gaziemir arası Tren yolu mesafesi 165 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 11 dakika sürmektedir, Nazilli-Gaziemir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Nazilli – Gaziemir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Gaziemir – Nazilli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Gaziemir – Nazilli istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Nazilli – Gaziemir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Nazilli ve Gaziemir dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Gaziemir – Nazilli treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Gaziemir – Nazilli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Nazilli – Gaziemir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Gaziemir – Nazilli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Gaziemir – Nazilli arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Gaziemir – Nazilli Tren saatleri? Gaziemir Nazilli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Gaziemir den İlk tren 07:24 saatinde hareket etmektedir. Nazilli den ise ilk tren 03:10 saatinde hareket etmektedir.

Denizli Basmane Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41
İzmir
Kalkış
HAREKET SAATİIsparta
Kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir