Gazlıgöl Tren saatleri

Gazlıgölden Nerelere Tren Var. İzmir mavi treni ve Afyon Eskişehir treni ile Afyon Kütahya Eskişehir İzmir Çiğli Menemen Manisa Akhisar Soma Balıkesir Tavşanlı Polatlı Ankara ya her gün tren vardır.

Gazlıgöl ↔ AfyonGazlıgöl ↔ Akhisar
Gazlıgöl ↔ AnkaraGazlıgöl ↔ Balıkesir
Gazlıgöl ↔ ÇiğliGazlıgöl ↔ Eskişehir
Gazlıgöl ↔ İzmirGazlıgöl ↔ Kütahya
Gazlıgöl ↔ ManisaGazlıgöl ↔ Menemen
Gazlıgöl ↔ PolatlıGazlıgöl ↔ Soma
Gazlıgöl ↔ TavşanlıGazlıgöl ↔ Tcdd

GAZLIGÖL TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Gazlıgöl tren istasyonu telefonu (0272) 273 6240 Adresi; Gazlıgöl ihsaniye Afyon karahisar

Adnan Menderes de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Adnan Menderes den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Adnan Menderes seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Adnan Menderes den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Adnan Menderes treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Adnan Menderes Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Adnan Menderes tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Adnan Menderes tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Adnan Menderes istasyon gişesinden, Adnan Menderes Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Adnan Menderes Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Adnan Menderes Tren saatleri? Adnan Menderes dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Adnan Menderes Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Adnan Menderes dan ilk tren 0014 da hareket etmektedir

Adnan Menderes Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Adnan Menderes garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Adnan Menderes Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Adnan Menderes Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir