Isparta – aydın tren saatleri

Isparta şehir garından Göller Ekspresi treni 22:30 saatinde hareket etmekte olup, Aydın istasyonundan ise tek tren 01:36 saatinde hareket etmektedir. Aydın Isparta Arası trenle 288 km olup yolculuğunuz 5 buçuk saat sürmektedir. İki şehir arası tren bilet fiyatı 36 TL dir. Trende pulman 2+2 vagonlar bulunmaktadır.

Aydın ↔ Isparta Tren Saatleri

Isparta – Aydın Arasında Anahat Trenlerinden Isparta Göller Ekspresi Treni Hergün Çalışmaktadır.

İzmir
Kalkış
HAREKET SAATİIsparta
Kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

Isparta – Aydın Arası Hangi trenler Çalışır?

Isparta – İZMİR- Isparta Arası Sadece Tcdd ye ait Ekspres Trenlerden Aydın Göller Ekspresi Treni Günde 1 Sefer karşılıklı Çalışmaktadır.

Aydın – Isparta tren kaç saat Sürer?

Isparta – Aydın arası Tren yolu mesafesi 288 Km olduğundan tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 5 saat 23 dk sürmektedir, Aydın Isparta tren yolculuk süresi Göller Ekspresi ile aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Aydın Sakarya Isparta tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Aydın ↔ Isparta Tren fiyatları

Aydın Göller Ekspresi Treni Pulman Tam 36 TL

AYDIN – ISPARTA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Aydın Isparta tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Aydın Göller Ekspresi trenidir. Aydın veya Isparta istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Aydın Isparta Aydın Göller Ekspresi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Aydın Isparta Çalışan Göller Ekspresi kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Aydın Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 0 272 213 79 19 dır Adresi Hasanefendi-ramazan Paşa Mahallesi, Gençlik Cd. No:8, 09100 Aydın Merkez/Aydın

Isparta Tren Garı çalışma Saatleri: 08.00-17.00 saatleri arası çalışmaktadır. İstasyon telefon numarası: 0246 2181301 dir. Adresi: Davraz, 138. Cd. No:3, 32300 Isparta Merkez/Isparta

Aydın Isparta arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Aydın ve Isparta den geçen Göller Ekspresi Treni TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon vardır.

Isparta Aydın tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Aydın ve Isparta dan Geçen Aydın Göller Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlar yoktur.

Isparta Aydın treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Aydın Isparta Aydın Göller Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Aydın Isparta Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon yoktur.

Isparta-Aydın Göller Ekspresi Tren Saatleri?

Aydın Isparta Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Aydın dan İlk ve Tek tren 18:05 saatinde hareket etmektedir. Isparta ise ilk ve Tek tren 19:00 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir