Isparta – Denizli Tren Saatleri

Isparta şehir garından Göller Ekspresi treni 22:30 saatinde hareket etmekte olup, Denizli istasyonundan ise tek tren 03:59 saatinde hareket etmektedir. Denizli Isparta Arası trenle 170 km olup yolculuğunuz 3 buçuk saat sürmektedir. İki şehir arası tren bilet fiyatı 23 TL dir. Trende pulman 2+2 vagonlar bulunmaktadır.

Denizli ↔ Isparta Tren Saatleri


Isparta – Denizli Arasında Anahat Trenlerinden Isparta Göller Ekspresi Treni Hergün Çalışmaktadır.

İzmir
Kalkış
HAREKET SAATİIsparta
Kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

Denizli – Isparta tren kaç saat Sürer?

Isparta – Denizli arası Tren yolu mesafesi 170 Km olduğundan tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 23 dk sürmektedir, Denizli Isparta tren yolculuk süresi Göller Ekspresi ile aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Denizli Sakarya Isparta tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Denizli ↔ Isparta Tren fiyatları
Denizli Göller Ekspresi Treni Pulman Tam 23 TL

ISPARTA – DENİZLİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Denizli Isparta tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Denizli Göller Ekspresi trenidir. Denizli veya Isparta istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Denizli Isparta Denizli Göller Ekspresi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Denizli Isparta Çalışan Göller Ekspresi kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Denizli Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Saatleri Arası Çalışır Denizli Tren istasyonu telefonu? 0 272 213 79 19 dır.

Isparta Tren Garı çalışma Saatleri: 08.00-17.00 saatleri arası çalışmaktadır. İstasyon telefon numarası: 0246 2181301 dir. Adresi: Davraz, 138. Cd. No:3, 32300 Isparta Merkez/Isparta

Denizli Isparta arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Denizli ve Isparta dan geçen Göller Ekspresi Treni TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon vardır.

Isparta Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Denizli ve Isparta dan Geçen Denizli Göller Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlar yoktur.

Isparta Denizli treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Denizli Isparta Denizli Göller Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Denizli Isparta Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon yoktur.

Isparta-Denizli Göller Ekspresi Tren Saatleri?

Denizli Isparta Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Denizli den İlk ve Tek tren 18:05 saatinde hareket etmektedir. Isparta ise ilk ve Tek tren 19:00 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir