İstanbul ↔ Eryaman Hızlı Tren saatleri

İki şehir arası günlük TCDD ye ait hızlı trenlerle karşılıklı 4 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 585 km olup ortalama 3 saat 45 dk sürmektedir. YHT İstanbul Eryaman bilet fiyatları tam 85₺ dir

Eryaman yht garından istanbul yönüne İlk hızlı tren 08:47 saatinde hareket etmektedir. İstanbul S çeşmeden ise 09:02 saatinde hareket etmektedir. Bilecik İstanbul arası YHT nin yanısıra Geceleri yataklı Ankara ekspresi de hizmet vermektedir.

SAYIN TCDD YOLCULARI, COVİD19 NEDENİYLE ANAHAT VE BÖLGESEL TRENLER GEÇİCİ SÜRE İLE DURDURULMUŞTUR. SALGIN DÖNEMİNDE SADECE YHT LER HİZMET VERECEKTİR.

İstanbul ↔ Eryaman tren saatleri

yht saatleri 13.12.2020 tarihinde güncellenmiştir.
yht saatleri 13.12.2020 tarihinde güncellenmiştir. MARMARAY HATTINDA YAPILACAK ÇALIŞMALAR NEDENİYLE İSTANBUL DAKİ YHT’LERİN İLK VE SON DURAĞI 16 OCAK 2021 TARİHİNDEN İTİBAREN HALKALI İSTASYONU YERİNE SÖĞÜTLÜÇEŞME İSTASYONU OLARAK BELİRLENMİŞTİR. TÜM HALKIMIZA DUYURULUR.

iSTANBUL ↔ POLATLI TREN FİYATLARI

  • YHT Tam bilet fiyatı 85 TL
  • Ankara Ekspresi Tam bilet fiyatı
  • Ankara Ekspresi Yataklı

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

İstanbul Tren garı çalışma saatleri: 24 Saat Açıktır.

İstanbul Tren istasyonu telefonu 0216 3488020 dır. İstanbul Gar Adresi: İstanbul Mh, Kadıköy/İstanbul

Eryaman Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri arası çalışmaktadır.

Pendik Hızlı Tren Garı

Eryaman Tren istasyonu telefonu 0312 6255999 dır. Eryaman Gar Adresi: Eryaman YHT Istasyonu mh. İstasyon Cad. Eryaman

İstanbul Eryaman arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? İstanbul Eryaman yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına aittir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli ve yataklı vagonlardan oluşur.

Eryaman İstanbul tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? İstanbul ve Eryaman dan Geçen Yht trenleri Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır. Ankara ekspresinde ise Yataklı vagon bulunmaktadır.

İstanbul Eryaman treninde Yiyecek içecek bulunur mu? İstanbul Eryaman yht ve Ankara ekspresinde treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikuladedir.

Eryaman İstanbul tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren ve anahat treni ise tcdd biletinizi Eryaman veya İstanbul yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır . Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

İstanbul Eryaman hızlı Tren saatleri? Eryaman İstanbul hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir