İstanbul – Gebze tren saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Gebze Halkalı Treni, Ada Ekspres treni ve hızlı tren saatleri aşağıdaki tablolardadır. Bu trenler pulman koltuklu vagonlardan oluşmakta olup içerisinde klima vc elektrik gibi acil ihtiyaçlar bulunmaktadır.

Gebze Halkalı Marmaray Tren Saatleri, Gebze Halkalı arasında çalışan banliyo trenlere ait sefer aralıkları Halkalı Gebze arasında 15 dakikada bir yapılmaktadır. Gebze Pendik Ada ekspresi treni Gebze’den 07:11 saatinde, Pendik’ten 08:09 saatinde hareket etmektedir.

Gebze ↔ pendik Ada Ekspres tren saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
AdapazarıxPendik08:09 11:15 16:40 18:10 21:20
Mtpaşa05:55 07:05 13:10 14:47 18:55Tuzlax
Arifiye06:04 07:14 13:19 14:55 19:04Gebze08:34 11:36 17:03 18:31 21:47
Sapanca06:11 07:21 13:26 15:02 19:11Hereke08:50 11:52 17:19 18:47 22:03
İzmit06:34 07:44 13:49 15:25 19:34Yarımca08:57 11:59 17:26 18:54 22:10
Derince06:40 07:50 13:55 15:31 19:40Derince08:05 12:07 17:34 19:02 22:18
Yarımca06:48 07:58 14:03 15:39 19:48İzmit09:12 12:14 17:41 19:09 22:25
Hereke06:55 08:05 14:10 15:46 19:55Sapanca09:33 18:02 19:30 22:46
Gebze07:11 08:21 14:26 16:02 20:11Arifiye09:40 12:35 18:09 19:37 22:53
TuzlaxMpaşa09:50_12:42 18:19 19:46 23:02
Pendik Varış07:30_08:45 14:45 16:21 20:30Ada
pazarı
x
Ada Ekspresi Tren Saatleri Temmuz 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

Hızlı Tren Saatleri

01/08/2021 den itibaret geçerli
01/08/2021 den itibaret geçerli

Pendik Gebze Tren bilet fiyatları:

  • Ada Ekspresi 5,5 TL
  • Hızlı Tren Tam Bilet: 15 TL
İstanbul Gebze Hızlı Tren Yolu Güzergahı

Pendik Gebze trenleri Pendik Gebze Hattında hergün çalışır

Pendik tren garı çalışma saatleri İstanbul Pendik Tren Garı 05:45 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Pendik tren garı telefonu İstanbul Pendik Tren istasyonu Telefon 0 216 354 01 30 Danışma dır.

Pendik Gebze son tren Pendik Gebze hızlı tren son seferi hergün saat 19 35 de Pendik Tren Garından hareket eder.

Gebze tren istasyonu

Pendik Gebze trenle kaç saat? Pendik Gebze Hızlı Treni Seyehat Süresi Yaklaşık 17 dk dır Pendik Gebze Arası Trenle 42 Km dir

Gebze tren garı çalışma saatleri Gebze Tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Gebze tren istasyonu telefonu Gebze Tren istasyonu Telefon 0 262 655 78 51 dır.

Gebze Pendik son tren Gebze Pendik hızlı tren son seferi hergün saat 23:08 de Gebze Tren Garından hareket eder.

Pendik Hızlı Tren Garı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir