İstanbul – İzmit tren saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

İstanbul İzmit Arası Ada Ekspresi Tren Saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
AdapazarıxPendik08:09 11:15 16:40 18:10 21:20
Mtpaşa05:55 07:05 13:10 14:47 18:55Tuzlax
Arifiye06:04 07:14 13:19 14:55 19:04Gebze08:34 11:36 17:03 18:31 21:47
Sapanca06:11 07:21 13:26 15:02 19:11Hereke08:50 11:52 17:19 18:47 22:03
İzmit06:34 07:44 13:49 15:25 19:34Yarımca08:57 11:59 17:26 18:54 22:10
Derince06:40 07:50 13:55 15:31 19:40Derince08:05 12:07 17:34 19:02 22:18
Yarımca06:48 07:58 14:03 15:39 19:48İzmit09:12 12:14 17:41 19:09 22:25
Hereke06:55 08:05 14:10 15:46 19:55Sapanca09:33 18:02 19:30 22:46
Gebze07:11 08:21 14:26 16:02 20:11Arifiye09:40 12:35 18:09 19:37 22:53
TuzlaxMpaşa09:50_12:42 18:19 19:46 23:02
Pendik Varış07:30_08:45 14:45 16:21 20:30Ada
pazarı
x
Ada Ekspresi Tren Saatleri Temmuz 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

İki Şehir Garı arasında TCDD ye ait Ada Ekspresi treni ile karşılıklı 5 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuklar 75 km olup ortalama 1 saat sürmektedir. Ada Ekspresi İstanbul İzmit bilet fiyatları tam 13TL den başlamaktadır. İzmit’den sabah saatlerinde ilk tren 06:34 de Pendikten ise 08:09 saatinde hareket etmektedir.

İzmit ↔ İstanbul hızlı tren saatleri

Kalkış GarıTren Saatleri
Kocaeli Kalkış Saatleri>>>>
İzmit>10:42, 12:21, 13:07, 15:22, 15:47, 18:11, 19:57, 20.37 22:01, 04:26
Gebze>11:15, 12:57, 13:40, 15:57, 16:23, 18:47 20:30, 21:10 22:34, 05:04
İstanbul Kalkış Saatleri↓>>>
Halkalı>>22:00
Bakırköy>>22:20
SöğtlüÇ> 07:25, 08:02, 10:21, 12:40, 14:35, 15:00, 15,35 16:15, 17:50, 18:20 22:52
Bostancı>07:37, 08:13, 10:32, 12:52, 14:47, 15:12, 15,46 16:28, 18:02, 18:32 23,02
Pendik>07:57, 08:33, 10:51, 13:13, 15:08, 15:33, 16:56, 18:23, 18:53 23,21
İzmit istanbul Hızlı Tren Saatleri 22 Temmuz 2021
01/08/2021 den itibaret geçerli

İki Şehir Garı arasında TCDD ye ait YHT treni ile karşılıklı 7sefer yapılmaktadır. Bu yolculuklar 75 km olup ortalama 1 saat sürmektedir. Hızlı Tren İstanbul İzmit bilet fiyatları tam 19TL den başlamaktadır.

01/08/2021 den itibaret geçerli
İzmit İstanbul Hızlı Tren Yolu Güzergahı

istanbul Pendik izmit Tren fiyatları:

  • Ada Ekspresi 13 TL
  • YHT Tam Bilet: 19 TL

PENDİK – İZMİT YHT TREN FIYATLARI HESAPLA

(İndirim Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

izmit tren istasyonu

istanbul Pendik tren garı çalışma saatleri İstanbul Pendik Tren Garı 05:45 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Telefon 0 216 354 01 30 Danışma dır.

istanbul izmit trenle kaç saat? 

istanbul Pendik izmit Treni Seyehat Süresi Yaklaşık 50 dk dır. izmit istanbul Arası tren mesafesi 92Km dir

izmit tren garı çalışma saatleri izmit Tren Garı 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

“İstanbul – İzmit tren saatleri” üzerine 3 yorum

  1. çok kötü bir sistem ve bilet satış sistemi tcdd minübüs firmalarından daha aşagı bir kuruluşmu bu çagda bize hem istem ve işleyiş olarak kalmakta lütfen bir hızlı işlemci bulun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir