izmir afyon tren

İzmir – Afyon Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Afyon↔İzmir Tren Saatleri

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Mayıs 2021

Afyon dan Tek tren 23:27 saatinde Mavi tren hareket etmekte olup bu tren İzmir Basmane istasyonundan ise 20:10 saatinde hareket etmektedir. Bu Mavi tren İzmir Afyon arasını yaklaşık 7,5 saatte almaktadır. İki Şehir Arası Tren bilet fiyatı 37 TL dir.

İzmir Afyon Tren yolu Güzergahı

Afyon İzmir Tren saatleri? Afyon İzmir Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren satleri tablosunu kullanabilirsiniz. Afyon dan İlk tren 23:31 saatinde hareket etmektedir. İzmir ise ilk tren 20:15 saatinde hareket etmektedir.

İzmir ↔ Afyon Tren Bileti fiyatları:

  • Kmavi Pulman Tam : 37 TL
  • Mavi Öğrenci: 32 TL
  • Yataklı kompartıman Tam: 135 TL

AFYON – İZMİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Afyon İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. TCDD Biletinizi Afyon veya İzmir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla (4448233) alabilirsiniz. Afyon İzmir Kmavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, 15 güne kadar Rezervasyon yapılmaktadır . Afyon İzmir Çalışan KMavi Treni kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Afyon ↔ İzmir trenle kaç saat Sürer?

İzmi Basmane tren garı ve Afyon Ali Çetinkaya istasyonu yönüne Kmavi treni 8s2dk, Afyon İzmir Basmane yönü Mavi treni 7saat 41 dk sürer. İki gar arası Trenle kaç km surer ? Afyon > Konya Tren mesafesi 422 km dir.

İzmir Afyon Arası Sadece K Mavi Tren Çalışmaktadır. İzmir Afyon trenleri İki bölge Hattında hergün karşılıklı 1 sefer çalışır. Bu trenlerde pulman 2+1 ve Yataklı vagonlar bulunmaktadır.

İzmir Tren garı hangi saatler arasında çalışır?

İzmir Basmane tren istasyonu çalışma saatleri, sabah 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır.

Basmane Tren istasyonu telefonu kaçtır?

Basmane tren garı iletişim bilgileri, 0 232 484 86 38 dir Adresi: Basmane Gar, Etiler Mah. Basmane, Anafartalar Cd., Konak/İzmir

Afyon Tren garı çalışma saatleri kaçtır?

Afyon tren istasyonu 7/24 Saat hizmet vermektedir.

Afyon Tren istasyonu iletişim bilgileri nedir?

Afyon A Çetinkaya tren garı iletişim nosu 0 272 213 79 19 dır Adresi: Afyon Garı, Ali Çetinkaya Mahallesi, Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

İzmir Basmane tren garı

En hızlı rota, normal trafik 4 sa. 2 dk. (327 km) D300 üzerinden kalkış: Afyon Garı varış: Basmane Gar

Afyon İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Afyon ve İzmir den geçen tüm Trenler TCDD Kmavi expresi Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon seçenekleri mevcuttur.

İzmir Afyon tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Afyon ve İzmir den Geçen Ekspress trenlerinde Yataklı tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz. Yataklı kompartıman ücretleri

İzmir Afyon treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Afyon İzmir Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Afyon İzmir Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir