İzmir ↔ Manisa Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Manisa İzmir arası TCDD ye ait 6 Ekspres tren 2 Bölgesel tren ile 9 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 35 km olup yaklaşık 1 saat 28 dk sürmektedir. Ekspres Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 8,00 ₺ dir.

İzmir – Manisa Tren Saatleri

Manisa İzmir Manisa Arası Bölgesel Trenlerden İzmir Alaşehir, İzmir Uşak, Trenleri ve Anahat Trenlerinden K Mavi, İzmir Mavi Treni, Karesi Ekspresi, Ege, 6 Eylül Treni, 17 Eylül Ekspresi, Hergün Çalışmaktadır.

İzmir > Manisa yönü tren hareket saatleri

İzmir kalkışTren adıFiyatıVagon
06:40Ege8₺Pulman
07:40Bolgesel*Pulman
08:506 eylul9₺Pulman
11:00Bolgesel*Pulman
13:00Bolgesel*Pulman
13:5417 Eylül9₺Pulman
15:00Bolgesel*Pulman
17:40Karesi8₺Pulman
18:00İzMavi11₺Yataklı
20:10Kmavi11₺Kuşetli

Manisa > İzmir yönü tren hareket saatleri

manisa kalkış tren adıfiyatıVagon
05:47Kmavi11₺Kuşetli
07:16BolgeselXPulman
07:41Karesi8₺Pulman
08:16İzmavi11₺Yataklı
08:40BolgeselXPulman
10:31BolgeselXPulman
12:286 Eylül9₺Pulman
17:43Ege8₺Pulman
20:17BolgeselXPulman
20:4217 Eylül9₺Pulman

İzmir ↔ Manisa trenle kaç saat Sürer ? 

İzmir Manisa İzmir Arası Trenle Yaklaşık  1,5 saat sürmektedir. Manisa İzmir Trenle kaç km ? İzmir Manisa Arası Tren mesafesi 35 km dir.

Manisa ↔ İzmir Tren fiyatları 2020

  • K Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 23 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi TL  90 Çift Kişi 70 TL
  • İz Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • Karesi Ekspresi Pulman Tam 5,5 TL
  • 17 Eylül Ekspresi Pulman Tam 6,5 TL
  • 6 Eylül Ekspresi Pulman Tam 6,5 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

İzmir Garından Manisa tren istasyonuna ve Manisa Garından İzmir Tren istasyonuna her gün 9 Tren seferleri düzenlenir.

İzmir Manisa Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Manisa İzmir Tren Yolu Güzergahı

Manisa Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır Adresi, Manisa Garı, 2. Anafartalar Mh., Manisa

İzmir Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 dır Adresi, Basmane Gar, Etiler Mah. Basmane,, Anafartalar Cd., Konak/İzmir

Manisa tren istasyonu

Manisa İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? İzmir Manisa arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz.

İzmir Manisa tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Manisa ve İzmir dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, İzmir Manisa Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Manisa İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Manisa İzmir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. İzmir Manisa Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

İzmir Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? İzmir Manisa arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. İzmir Manisa Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Manisa İzmir Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Manisa İzmir Tren saatleri? Manisa dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Manisa İzmir Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Manisa dan İlk tren 05:48 saatinde Kmavi expres treni hareket etmektedir. İzmir dan ise ilk tren 06:40 saatinde Ege ekspresi hareket etmektedir.

Diğer Rota 35 dk. (38,8 km) kalkış: Basmane Gar varış: Manisa Garı

Basmane Alaşehir Bölgesel Treni Saatleri

İZMİR KALKIŞSAATİALA ŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00 13:00Alaşehir↓05:20 06:45
Çiğli↓11:30 13:30Salihli↓06:06 07:30
Menem11:45 13:45Turgutlu↓06:46 08:09
Manisa↓12:27 14:27Manisa↓07:16 08:40
Turgutlu↓12:56 14:56Menem08:02 09:26
Salihli↓13:34 15:34Çiğli↓08:19 09:41
Alaşhr Varış14:19_16:20izmir VARIŞ08:45_10:10

Basmane Uşak Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44

Konya Mavi Treni

konya
kalkış
saatiizmir
kalkış
saati
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Karesi Ekspresi

BALIKESİR
KALKIŞ
SAATİİZMİR
KALKIŞ
SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41

Ege Ekspresi

izmir
kalkış
saatiKÜTAHYA
kalkış
saati
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11

6 Eylül Ekspresi

İzmir
Kalkış↓
saatiBandırma
Kalkış↓
saati
Basmane08:50Bandırma08:00
çiğli09:16Balıkesir09:53
Menemen09:32Soma11:10
Manisa10:13Akhisar11:45
Akhisar10:56Manisa12:28
Soma11:33Menemen13:04
Balıkesir12:48Çiğli13:19
Bandırma Varış14:26İzmir Varış13:44

17 Eylül Ekspresi

izmir
kalkış
saatibalıkesir
kalkış
saati
İzmir↓13:55Bandırma16:00
Çiğli↓14:22Balıkesir17:51
Menemen↓14:36Soma19:12
Manisa15:13Akhisar19:48
Akhisar15:55Manisa20:42
Soma16:30Menemen21:27
Balıkesir17:47Çiğli21:40
Bandırma Varış19:26İzmir Varış22:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir