İzmir ↔ Nazilli Tren Saatleri

2020 bahar dönemi uygulamasına göre iki şehir arası TCDD ye ait 2 Bölgesel tren ile 9 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 157 km olup yaklaşık 3 saat 20 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam ₺8,50

Nazilli ↔ İzmir Tren Saatleri

İzmir tren kalkış saatleritren adıNazilli TREN KALKIŞ SAATLERİ
07:10 08:55 10:30 12:34_14:30_16:35 18:20 23:00TCDD03:10 05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24

İzmir Nazilli İzmir Arası Denzl Basmane Nazilli İzmir Aydın izmir Göller Express Treni Hergün karşılıklı 9 Sefer Çalışmaktadır

Nazilli – İzmir trenle kaç saat Sürer ?

Nazilli İzmir Nazilli Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat sürmektedir. İzmir Nazilli Trenle kaç km ? Nazilli İzmir Arası Tren mesafesi 157 km

İzmir – Nazilli Tren fiyatları

  • İzmir Nazilli Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Tam Bilet 8,5 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 4 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 6 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Nazilli İzmir Tren Yolu Güzergahı

Nazilli – İzmir Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Nazilli tren istasyonu

İzmir Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır İzmir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 dır

Nazilli Tren garı çalışma saatleri :05:00 – 21:30 saatleri arası Açıktır Nazilli Tren istasyonu telefonu ? 0 256 214 15 89 dır

Nazilli İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Nazilli İzmir istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Nazilli İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? İzmir ve Nazilli dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Nazilli İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Nazilli İzmir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İzmir Nazilli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Nazilli İzmir tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Nazilli İzmir arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Nazilli İzmir Tren saatleri? İzmir Nazilli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Nazilli dan İlk tren 03:10 saatinde hareket etmektedir. İzmir den ise ilk tren 07:10 saatinde hareket etmektedir.

Nazilli İzmir Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİAydın
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓15:10
Gaziemir↓15:26
Havaalanı↓15:32
Torbalı↓15:59
Selçuk↓16:29
Aydın varış17:33

izmir Denizli Bölgesel

İZMİR
KALKIŞ
SAATİDenizli
kalkiş
SAATİ
izmir↓07:10 08:55
10:30 12:34
14:30 16:35 18:20
Denizli↓04:20 06:05 08:25 09:58 12:20 14:40 16:15 18:00
Gaziemir↓07:24 09:09 10:46 12:50 14:44 16:49 18:39 Nazilli↓05:45 07:31 09:55 11:35 13:50 16:18 17:41 19:24
Hava alanı07:29 09:14 10:51 12:56 14:49 16:55 18:45 Aydın↓06:34 08:23 10:49 12:35 14:42 17:14 18:34 20:15
Torbalı↓07:54 09:39 11:18 13:24 15:14 17:24 19:18 Sel
çuk
07:36 09:26 11:52 13:39 15:46 18:21 19:38 21:18
Selçuk↓08:24 10:09 11:53 13:55 15:45 17:54 19:48Tor
balı↓
08:07 09:56 12:26 14:10 16:18 18:51 20:09 21:48
Aydın↓09:28 11:13 13:00 15:03 16:48 18:58 20:57
Hava
alanı
08:35 10:21 12:56 14:38 16:47 19:19 20:37 22:18
Nazilli↓10:20 12:05 13:51 15:55 17:42 19:49 21:48Gazi
emir↓
08:42 10:26 13:01 14:44 16:53 19:27 20:43 22:24
Denizli
Varış
11:40_13:26 15:11 17:17 19:02 21:08 23:09izmir
Varış
09:04_10:39 13:17 14:58 17:14 19:44 20:56 22:41
İzmir
Kalkış
HAREKET SAATİIsparta
Kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

“İzmir ↔ Nazilli Tren Saatleri” üzerine 2 yorum

  1. TCDD işletmelerinin neden iflah olmadığı, bir iş beceremediği, bunca kamu kaynağına rağmen zarar ziyandan başını kaldıramadığı belli oluyor. Bugün saat 10 20 den itibaren Nazilli ve Aydın tren istasyon santral ve görevlilerini telefonla arıyorum. Birisi devamlı meşgul, diğerlerine cevap veren yok. Yazık güzel ülkeme, yazık memleketime… Yiyin yatın efendiler, çatlayıncaya kadar yiyin ve uyuyun… Nasıl olsa aylık çalışıyor. Sorumlularını göreve davet ediyorum. İlgi gösterenlere teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir