İzmir sincan tren saatleri

İzmir Sincan istasyonları arası trenle 824 km olup yolculuğunuz 13 saat sürmektedir. İki şehir arası tren bilet fiyatı Pulman vagon 62 TL dir. Yataklı vagon tek kişi 187 TL dir

İzmir ↔ Sincan Tren Saatleri

ankara
kalkış
HAREKET SAATİistanbul
kalkış
HAREKET SAATİ
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:18Bakırköy22:23
Polatlı23:05SÇeşme22:55
Eskişehir01:09Bostancı23:03
Bozüyük01:48Pendik23:29
Bilecik02:28Gebze23:47
Arifiye03:49İzmit00:26
İzmit04:19Arifiye00:58
Gebze04:57Bilecik02:29
Pendik05:18Bozüyük03:03
Bostancı05:37Eskişehir03:42
SÇeşme05:46Polatlı05:51
Bakırköy06:21Sincan06:43
Halkalı
Varış
06:37Ankara
Varış
07:00


Sincan – İzmir Arasında Anahat Trenlerinden İzmir Mavi Treni Hergün Çalışmaktadır.

İndirim
Oranı
Pulman
2+1
Tek
Yatak
Çift
Yatak
Tam70 ₺269 ₺194 ₺
% 50 İndirim35 ₺235 ₺160 ₺
% 20 İndirim55 ₺255 ₺180 ₺

İzmir Sincan Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. kış Tarifesine göre Sincan şehir garından ilk tren 20:00 saatinde hareket etmekte olup, İzmir Basmane istasyonundan ise ilk tren 18:00 saatinde hareket etmektedir.

Sincan tren istasyonu

Sincan – İzmir Arası Hangi trenler Çalışır?

Sincan – İZMİR- Sincan Arası Sadece Tcdd ye ait Ekspres Trenlerden İzmir Mavi Treni Günde 1 Sefer karşılıklı Çalışmaktadır.

İzmir – Sincan tren kaç saat Sürer ?

Sincan – İzmir arası Tren yolu mesafesi 800 Km olduğundan tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 13 saat sürmektedir, İzmir Sincan tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmir Sakarya Sincan tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.


İzmir ↔ Sincan Tren fiyatları


İzmir Mavi Treni Pulman Tam 62 TL
İzmir Mavi Treni Yataklı Tek kişi TL 187 TL

İzmir Sincan tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren İzmir Mavi Ekspres trenidir. İzmir veya Sincan istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. İzmir Sincan İzmir Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . İzmir Sincan Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

İzmir Tren garı hangi saatler arası çalışır?

07.00-21.30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0232 484 86 38 dır Adresi, Basmane Gar, Etiler Mah. Basmane,, Anafartalar Cd., Konak/İzmir

Sincan Tren garı çalışma saatleri :

Sincan YHT garı 7/24 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 312 309 05 15/336 dır Adresi, Sincan Gar, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Sincan

İzmir Sincan arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir ve Sincan den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Sincan İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ?

İzmir ve Sincan den Geçen İzmir Mavi Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Sincan İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Sincan İzmir Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. İzmir Sincan Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir