İzmir ↔Tavşanlı Tren Saatleri

2020 bahar dönemi uygulamasına göre iki şehir arası TCDD ye ait Express tren ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 338 km olup yaklaşık 8 saat 50 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 31,00 ₺

Tavşanlı ↔ İzmir Tren Saatleri

Tavşanlı İzmir Tavşanlı Arası  Anahat Trenlerinden İzmir Mavi Treni ve Ege ekspresi  Hergün Çalışmaktadır.

İzmir’den tren kalkış saatleritren adıtavşanlı’dan tren kalkış saatleri
06:4001:36
18:0010:35

İzmir ↔ Tavşanlı trenle kaç saat Sürer ? 

İzmir Tavşanlı İzmir Arası Trenle Yaklaşık  9 saat sürmektedir. Tavşanlı İzmir Trenle kaç km ? İzmir Tavşanlı Arası Tren mesafesi 338 km dir.

Tavşanlı ↔ İzmir Tren fiyatları

  • İzmir Mavi Treni Pulman Tam 30 TL
  • İzmir Mavi Treni Örtülü Kuşetli 45 TL
  • Konya Mavi Yataklı Tek kişi TL  120 Çift Kişi 90 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 15 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 24 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Tavşanlı İzmir Tren Yolu Güzergahı

İzmir Garından Tavşanlı tren istasyonuna ve Tavşanlı Garından İzmir Tren istasyonuna her gün Karşılıklı 1 Tren seferleri düzenlenir. İzmir Tavşanlı Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Tavşanlı Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır Tavşanlı Tren istasyonu telefonu ? 0 274 614 10 36 dır

İzmir Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır İzmir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 dır

İzmir Tavşanlı Tren saatleri Yukarıdaki tabloda verilmiştir. bu tabloya bakarak Tavşanlı İzmir Tren seferlerini görebelirsiniz.

İzmir – Tavşanlı tren ile kaç saat sürer ? Tavşanlı – İzmir arası Tren yolu mesafesi 338 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat 11 dakika sürmektedir, Tavşanlı-İzmir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Tavşanlı – İzmir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

İzmir – Tavşanlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Tavşanlı – İzmir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. İzmir – Tavşanlı Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır.

Tavşanlı – İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? İzmir ve Tavşanlı dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Tavşanlı – İzmir Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

İzmir – Tavşanlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? İzmir – Tavşanlı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Tavşanlı – İzmir Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Tavşanlı – İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise İzmir tcdd biletinizi sadece Seyehat günü İzmir veya Tavşanlı istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tavşanlı – İzmir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. İzmir Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Tavşanlı – İzmir Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İzmir – Tavşanlı Tren saatleri? İzmir dan diğer istasyonlara giden trenlere ait İzmir – Tavşanlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz İzmirden İlk tren 06:40 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı den ise ilk tren 01:36 saatinde hareket etmektedir.

izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11
İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir