İzmir ↔ Turgutlu Tren Saatleri

İzmir-Turgutlu arasında TCDD ye ait 1 Ekspres tren ve 2 Bölgesel tren ile 4 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 55 km olup yaklaşık 1 saat 0 dk sürmektedir. Bölgesel Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 6,00 ₺ başlar

Turgutlu ↔ İzmir Arası Tren Saatleri

Basmane
Kalkış
Tren
Adı
Turgutlu
Kalkış
07:40TCDD05:19
11:00TCDD 06:46
13:00TCDD10:03
15:00TCDD08:09
20:10TCDD19:49

Turgutlu İzmir Turgutlu Arası Bölgesel Trenlerden İzmir Alaşehir, İzmir Uşak, Trenleri ve Anahat Trenlerinden K Mavi Hergün Çalışmaktadır.

İzmir ↔ Turgutlu trenle kaç saat Sürer ?

İzmir Turgutlu İzmir Arası Trenle Yaklaşık  2 Saat sürmektedir. Turgutlu İzmir Trenle kaç km ? İzmir Turgutlu Arası Tren mesafesi 55 km dir.

Turgutlu ↔ İzmir Tren fiyatları

  • Bölgesel Tren Fiyatlarını 444 82 33 e sorunuz Pulman Tam  TL
  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 10 TL
  • Konya Mavi Treni Örtülü Kuşetli 25 TL
  • Bölgesel Yataklı Tek kişi TL  90 Çift Kişi 70 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Turgutlu İzmir Tren Yolu Güzergahı

İzmir Garından Turgutlu tren istasyonuna ve Turgutlu Garından İzmir Tren istasyonuna her gün 3 Tren seferleri düzenlenir. İzmir Turgutlu İzmir ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır İzmir Turgutlu Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

turgutlu tren istasyonu

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır İzmir Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır

Turgutlu Tren istasyonu telefonu ? 0 236 313 10 46 dır İzmir Tren istasyonu telefonu ? 0 232 484 86 38 dır

Turgutlu İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? İzmir Turgutlu arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Turgutlu İzmir Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

İzmir Turgutlu tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Turgutlu ve İzmir dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, İzmir Turgutlu Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Turgutlu İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Turgutlu İzmir Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. İzmir Turgutlu Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

İzmir Turgutlu tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? İzmir Turgutlu arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. İzmir Turgutlu Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Turgutlu İzmir Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Basmane Alaşehir

İZMİR KALKIŞSAATİALA ŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00 13:00Alaşehir↓05:20 06:45
Çiğli↓11:30 13:30Salihli↓06:06 07:30
Menem11:45 13:45Turgutlu↓06:46 08:09
Manisa↓12:27 14:27Manisa↓07:16 08:40
Turgutlu↓12:56 14:56Menem08:02 09:26
Salihli↓13:34 15:34Çiğli↓08:19 09:41
Alaşhr Varış14:19_16:20izmir VARIŞ08:45_10:10

Basmane Uşak

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44

Konya Mavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir