izmit ↔ Adapazarı tren saatleri

İzmit Adapazarı Arasında çalışan Ada Ekspresi trenlerinin saatleri 2019 Yaz dönemi yolcu tarifesine göre 14:08 saatinde güncellenmiştir. Arifiye izmit arasında Ekspres tren ve Hızlı trenlerde hizmet vermektedir.

Ada Ekspresi Tren saatleri

Adapazarı
Kalkış↓
SaatiPendik
Kalkış↓
Saati
Ada pazarı05:55_09:00 15:20_18:15
Pendik↓
08:15_12:45 18:00_20:50
Mpaşa↓06:02 09:07 15:27 18:23Tuzla18:09
Arifiye↓06:11 09:16 15:36 18:35Gebze↓08:35 13:03 18:19 21:14
Sapanca↓06:18 09:23 15:43 18:42Hereke↓08:50 13:18 18:34 21:29
İzmit↓06:40 09:45 16:05 19:06 Yarımca↓08:55 13:2 18:41 21:36
Derince↓06:46 08:51 16:11 19:12Derince↓09:05 13:33 18:49 21:43
Yarımca↓06:54 09:59 16:19 19:20İzmit↓09:10 13:40 18:56 21:51
Hereke↓07:01 10:06 16:26 19:27Sapanca↓09:33 14:01 19:17 22:12
Gebze↓07:15 10:20 16:40 19:42Arifiye↓09:38 14:00 19:24 22:19
Tuzla07:29 19:51Mpaşa↓09:48 14:19 19:34 22:29
PendikVarışAda pazarıVarış

Arifiye ↔ İzmit Tren Saatleri

Arifiye
Kalkış
Tren
Adı
İzmit
Kalkış
03:46Eksp00:44
08:51YİT08:10
10:01YHT08:58
10:48YHT10:38
12:31YHT14:06
15:26YHT14:47
16:26YHT18:36
19:51YHT19:12
21:32YHT20:22
21:53YHTX
Ankara-yonune-YHT-saatleri
Bulunduğunuz İstasyondan Ankara Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz
>istanbul YHT
Bulunduğunuz İstasyondan İstanbul Yönüne Giden YHT Saatlerini yukarıdan bulabilirsiniz

Aşağıdaki tabloda Ada Ekspresi ve  izmit Sakarya Arifiye tren bilet fiyatları verilmiştir.


izmit – Arifiye Tren fiyatları:

  • Ada Ekspresi 9,5 TL
  • Ada Ekspresi Öğrenci bileti 7,5 TL
  • Ada Ekspresi 60 -65 yaş bileti 7,5 TL
  • Ada Ekspresi Memur bileti 7,5 TL
  • Ada Ekspresi 65 yaş üstü 5 TL
  • Ada Ekspresi Çocuk bileti  5 tl
  • YHT Tam Bilet: 16 TL
  • YHT öğrenci bileti: 12 TL
  • YHT 60-65 Yaş Bilet: 12 TL
  • YHT Memur Bileti: 12 TL
  • YHT 65 Yaş üstü Bilet: 7,5 TL
  • YHT Çocuk Bileti (7-12) : 7,5 TL
İzmit YHT

izmit Arifiye bölgesel trenleri izmit Sakarya Hattında hergün çalışır

izmit Adapazarı ilk tren : izmit Adapazarı ilk tren seferi Her gün saat 07:25  de  izmit Tren Garından hareket eder

izmit Adapazarı son tren : izmit Adapazarı son tren seferi Her gün saat 19:15 de  izmit Tren Garından hareket eder

izmit tren garı çalışma saatleri : izmit Tren Garı 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

izmit tren istasyonu telefonu ?  izmit Tren istasyonu Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Adapazarı – İzmit hızlı tren kaç saat Sürer ?

İzmit – Adapazarı arası Tren yolu mesafesi 45 Km olduğundan Hızlı tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 23 dk sürmektedir, Arifiye İzmit tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sakarya İzmit tren seferi gecikmelerine, hızlı tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Adapazarı Tren istasyonu

Arifiye tren garı çalışma saatleri : Arifiye Tren istasyonu 05:30 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Adapazarı tren garı çalışma saatleri : Adapazarı Tren Garı 05:30 – 21:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Arifiye tren istasyonu telefonu ? Arifiye Tren istasyonu Telefonu 0 264 229 44 23 dır.

Adapazarı tren istasyonu telefonu ? Adapazarı Tren Garı Telefonu 0 264 277 37 00 dır.

mithatpaşa tren istasyonu

Adapazarı izmit son tren : Adapazarı izmit tren son seferi hergün saat 20:53 de Arifiye Tren Garından hareket eder

Adapazarı izmit treninin ortalama hızı kaç km ?

Adapazarı izmit Yht, Bazen 250 km hıza Çıkarken bazende 50 km hızla gidebilir. Hadi şimdi Adapazarı izmit Arası Tren Seferleri nin Ortalama hızını bulalım. Adapazarı izmit arası trenle ortalama yaklaşık 23 dakika sürüyor. Adapazarı ile izmit tren garı arasınında ortalama 49 km olduğunu varsayarsak Adapazarı ile izmit Arasını trenle ortalama kaç km süratle gitmiş oluruz ? 49 km / 23 dk = 2,13 dk/km yani dakikada 2,13 km hız yapıyormuşuz bu mesafeyi saate dönüştürürsek 2,13 dk/km *60 dk = 127,83 yani Adapazarı ile izmit arasını trenle saatte ortalama 128 km/s hızla gidiyormuşuz. Böylelikle Adapazarı ile izmit treninin ortalama süratinide bulmuş olduk.

Ada Eksperis hangi duraklarda durur.

Mithatpaşa Arifiye Sapanca Büyükderbent Köseköy İzmit Derince Yarımca Hereke Gebze Pendik

izmit Adapazarı hızlı treni hangi duraklarda durur ?

  • izmit Tren istasyonu
  • Adapazarı istasyonu
  • Arifiye Garı

Adapazarı İzmit arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Adapazarı İzmit istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Adapazarı İzmit tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? İzmit ve Adapazarı dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Adapazarı İzmit treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Adapazarı İzmit Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İzmit Adapazarı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Adapazarı İzmit tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Adapazarı İzmit arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Adapazarı İzmit Tren saatleri? Adapazarı Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Adapazarı dan İlk tren 05:55 saatinde hareket etmektedir. İzmit den ise ilk tren 09:10 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir