İzmit – Sincan tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Sincan ↔ İzmit Sincan tren saatleri

Ankara
kalkış
Hareket Saatiİstanbul
kalkış
Hareket Saati
Ankara↓22:00Halkalı ↓22:00
Sincan22:18Bakırköy22:23
Polatlı23:05SÇeşme22:55
Eskişehir01:09Bostancı23:03
Bozüyük01:48Pendik23:29
Bilecik02:28Gebze23:47
Arifiye03:49İzmit00:26
İzmit04:19Arifiye00:58
Gebze04:57Bilecik02:29
Pendik05:18Bozüyük03:03
Bostancı05:37Eskişehir03:42
SÇeşme05:46Polatlı05:51
Bakırköy06:21Sincan06:43
Halkalı
Varış
06:37Ankara
Varış
07:00
Ank Ekspresi Tren Seferleri Pandemiden dolayı ÇALIŞMAMAKTADIR. Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan

Sincan İzmit arasında Ankara Ekspresi günde tek sefer karşılıklı sefer atmaktadır. Sincan gardan tek tren 08:00, İzmit Gardan 09:00 da hareket etmektedir. Sefer süresi ortalama 6 saat sürmekte olup Bilet fiyatı 2+1 Pulman vagon 1. sınıf Tam 73 TL, Yataklı vagon da Tek kişi 1. Sınıf Tam 313 TL dir. Yataklı vagonda 2 kişi ise 444 TL dir.

Sincan İzmit Hızlı Tren Yolu Güzergahı

izmit Tren istasyonundan Sincan ‘a Ankara Ekpresi gitmektedir. Aşağıdaki tabloda izmit Sincan tren saatleri verilmiştir.

Sincan ↔ İzmit Tren Fiyatları

  • Ankara Ekspresi Pulman Tam
  • Ankara Ekspresi Yataklı vagon

SİNCAN – İZMİT TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

izmit tren istasyonu

izmit tren garı çalışma saatleri izmit Tren Garı 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Tren istasyonu Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan Lale YHT İstasyunu

izmit Sincan trenle kaç saat? iki istasyon Arası hızlı trenle 3 Saat 2 dk sürer

Sincan tren garı çalışma saatleri Sincan istasyonu 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Telefonu 0 312 270 21 69 dır.

Sincan tren istasyonu

Sincan İzmit tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

İzmit ve Sincan den Geçen Ekspres trenlerinde Pulman koltuklu tip vagon ve Yataklı vagon bulunmaktadır.

İzmit Sincan treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmit Sincan Ekspres ve anahat treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikuladedir.

Sincan İzmit tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren anahat treni olduğundan tcdd biletinizi Sincan veya İzmit garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bu Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır.Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir