Kayseri ↔ Elazığ Tren Saatleri

Kayseri Elazığ tren saatleri, TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 04:37 saatinde güncellenmiştir. Elazığ Kayseri tren seferleri, iki şehir arası haftanın belirli günlerinde TCDD ye Vangölü ekspresi ile karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 593 km olup ortalama 10 saat 1 dk sürmektedir. Vangölü express tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 24₺ dir

Elazığ ↔ Kayseri Tren Saatleri

Elazığ Kayseri Elazığ Arası Sadece Van gölü Ekspresi Treni haftanın belirli günleri karşılıklı Çalışmaktadır. 

Ankara KalkışSaatiTatvan KalkışSaati
Ankara11:00Tatvan07:55
YahşihanMuş09:26
Kırıkkale12:45Genç11:13
Yerköy14:34Elazığ14:01
Şefaatlı15:16Malatya16:45
Kayseri17:50Hekimhan17:51
Şarkışla19:43Sivas20:52
Sivas21:25Şarkışla22:22
Hekimhan00:25Kayseri00:29
Malatya01:54Şefaatlı02:54
Elazığ04:39Yerköy03:37
Genç07:13Kırıkkale05:28
Muş09:05Yahşihan
Tatvan Varış10:46Ankara Varış07:22

Van gölü Ekspresi: Kayseri – Elazığ arasında haftada 2 (iki) gün sefer yapar Kayseri den Salı-Pazar Elazığ dan Salı ve Perşembe günleri seferi vardır. Trende Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kayseri ↔ Elazığ trenle kaç saat Sürer ?

Kayseri Elazığ Kayseri Arası Trenle Yaklaşık  10 Saat sürmektedir.

Kayseri Elazığ Tren Yolu Güzergahı

Elazığ ↔ Kayseri Tren fiyatları :

  • Van gölü Ekspresi Pulman Tam 24 TL
  • Van gölü Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 37 TL
  • Van gölü Ekspresi Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar,
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Kayseri Garından Elazığ tren istasyonuna ve Elazığ Garından Kayseri Tren istasyonuna haftanın belirli günleri 1 Tren seferleri düzenlenir. Kayseri Elazığ Kayseri ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Kayseri Elazığ Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

elazığ tren istasyonu

Elazığ Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır Kayseri Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Açıktır

Elazığ Tren istasyonu telefonu ? 0 424 212 18 67 dır Kayseri Tren istasyonu telefonu ? 00 352 231 13 13 dır

Elazığ Kayseri Trenle kaç km ? Kayseri Elazığ Arası Tren mesafesi 593 km

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir