Kayseri – Ergani Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Ergani – Kayseri Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiKurtalan KalkışTren Saati
Ankara11:20Kurtalan09:10
Kırıkkale13:21Batman10:48
Yerköy15:18Bismil11:34
Şefaatlı16:02Diyarbakır12:45
Kayseri18:56Ergani13:47
Şarkışla20:57Malatya18:51
Sivas22:25Hekimhan20:01
Hekimhan01:39Sivas22:50
Malatya03:11Şarkışla00:41
Ergani07:48Kayseri03:07
Diyarbakır09:12Şefaatlı05:49
Bismil09:58Yerköy06:34
Batman10:51Kırıkkale08:25
Kurtalan Varış12:11Ankara Varış10:25
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

TCDD ye ait Güney Kurtalan Ekspresi ile tek sefer yapılmaktadır. Gün içinde Ergani’den haftanın pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri sabah 13:47 saatinde Güney Kurtalan Ekspresi kakkış yapmakta, Kayseri’den ise pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri akşam 18:56 saatinde Güney Kurtalan Ekspresi hareket etmektedir. Bu yolculuk 509 km olup yaklaşık 12 saat 1 dk sürmektedir. Güney Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam 31 TL

Kayseri ↔ Ergani trenle kaç saat Sürer?

 Ergani Kayseri Arası Trenle Yaklaşık 13 Saat sürmektedir. Ergani Kayseri Trenle kaç km? Kayseri Ergani Arası Tren mesafesi 509 km dir.

Ergani – Kayseri tren ile kaç saat sürer? Kayseri – Ergani arası Tren yolu mesafesi 509 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 13 saat sürmektedir, Güney Ekspresi tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Kayseri – Ergani tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ergani ↔ Kayseri Tren fiyatları:

  • Van gölü Ekspresi Treni Pulman Tam 31 TL
  • Güney Kurtalan Ekspresi Treni Pulman Tam 26 TL
  • Güney Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 31 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Çift Kişi  201 TL

KAYSERİ – ERGANİ GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kayseri Garından Ergani tren istasyonuna ve Ergani Garından Kayseri Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir.

Ergani Kayseri Tren Güzergahı

Ergani Tren garı çalışma saatleri 09:00 – 18:00 Saatleri Arası Çalışır.

Ergani Tren istasyonu telefonu 0 412 611 51 08 dır.

Kayseri Tren garı çalışma saatleri 7/24  Saatleri Arası Açıktır.

Kayseri Tren istasyonu telefonu 0 352 231 13 13 dır.

Ergani – Kayseri arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ergani ve Kayseri den geçen Güney Kurtalan Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Kayseri – Ergani tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ergani ve Kayseri den Geçen Güney Kurtalan Ekspresi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kayseri – Ergani treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Ergani – Kayseri Tcdd Güney Kurtalan ekspres trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Bu trenlerde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ergani – Kayseri tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Güney Kurtalan Ekspres trenidir. TCDD tren biletinizi Ergani veya Kayseri istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bu hattaki Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Bu güzergahta çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ergani – Kayseri Tren saatleri?

Güney Kurtalan Ekspresi Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ergani den İlk tren 12:09 saatinde hareket etmektedir. Kayseri den ise ilk tren 18:22 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir