Kayseri ↔ Ergani Tren Saatleri

Ergani Kayseri tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 18:18 saatinde güncellenmiştir. Kayseri Ergani tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait Güney Ekspresi ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 509 km olup yaklaşık 12 saat 1 dk sürmektedir. Güney Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam ₺ 27 TL 02 Ağustos 2019 19:33

Ergani ↔ Kayseri Tren Saatleri

Ergani Kayseri Ergani Arası  Anahat Trenlerinden  Güney Kurtalan Ekspresi ve Van Gölü Ekspresi Kayseri Ergani Kayseri Arasında arasında haftada 5 (beş) gün Çalışır 

Ankara KalkışSaatiKurtalan KalkışSaati
Ankara↓11:00Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:45Batman09:22
Yerköy14:34Bismil10:07
Kayseri17:50Diyarbakır11:11
Sivas21:25Ergani12:10
Malatya01:54Malatya16:45
Ergani06:14Sivas20:52
Diyarbakır07:28Kayseri00:29
Bismil08:17Yerköy03:37
Batman09:18Kırıkkale05:58
Kurtalan Varış10:35Ankara Varış07:22

Güney Kurtalan Ekspresi Kayseri den Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Ergani dan Pazartesi Çarşamba,Cuma, Cumartesi, Pazar Çalışır

Kayseri ↔ Ergani trenle kaç saat Sürer ?

 Ergani Kayseri Arası Trenle Yaklaşık 13 Saat sürmektedir. Ergani Kayseri Trenle kaç km ? Kayseri Ergani Arası Tren mesafesi 509 km dir.

Ergani ↔ Kayseri Tren fiyatları :

  • Van gölü Ekspresi Treni Pulman Tam 26 TL
  • Güney Ekspresi Treni Pulman Tam 26 TL
  • Güney Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 41 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi TL  Çift Kişi  TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 13 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 19 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Kayseri Garından Ergani tren istasyonuna ve Ergani Garından Kayseri Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir.

Ergani Kayseri Tren Güzergahı

Kayseri Ergani Kayseri ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Kayseri Ergani Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Ergani Tren garı çalışma saatleri : 09:00 – 18:00 Saatleri Arası Çalışır Ergani Tren istasyonu telefonu ? 0 412 611 51 08 dır

Kayseri Tren garı çalışma saatleri : 7/24  Saatleri Arası Açıktır Kayseri Tren istasyonu telefonu ? 0 352 231 13 13 dır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir