Konya – Çiğli Tren Saatleri

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:32Çiğli20:20
Afyon23:06Menemen20:41
Uşak01:41Manisa21:31
Alaşehir04:11Turgutlu22:00
Salihli04:44Salihli22:37
Turgutlu05:22Alaşehir23:16
Manisa05:56Uşak01:48
Menemen06:42Afyon04:32
Çiğli07:00Akşehir05:54
İzmir Varış07:26Konya varış08:28
Mavi Tren Seferleri Trende yataklı, kuşetli, yemekli ve pulman vagonlar bulunmaktadır. Güncel 2022

Çiğli – Konya Tren Seferi

Çiğli Konya arası TCDD’ye ait Konya Mavi ile Treni her gün karşılıklı bir sefer yapılmaktadır. Trende yataklı ve yemekli vagon seçenekleri vardır.

Çiğli Konya treni saat kaçta?

Çiğli’den kalkan Mavi tren akşam 20:23 saatinde hareket etmektedir. Konya’dan kalkan mavi tren ise 19:00 saatinde hareket etmektedir. 2 istasyon arası tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat 17 dakika sürmektedir.

Çiğli – Konya Tren fiyatları

  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 63 TL
  • Konya Mavi Treni Kuşetli 63 TL
  • Mavi Tren Yataklı 219 TL

Tren Bileti İndirimini Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Sivas Gidiş-dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş ne varki % 50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Çiğli – Konya tren ile kaç saat?

Konya – Çiğli arası Tren yolu mesafesi 575 Km olduğundan Mavi Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat 17 dakika sürmektedir.

Çiğli Konya Tren Güzergahı

Konya Çiğli Tren Yolu Güzergahı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.