Konya ↔ Eryaman Hızlı Tren Saatleri

YHT 2020 Bahar dönemi tarifesine göre Eryaman Konya YHT seferleri, iki şehir arası günlük TCDD ye ait hızlı trenlerle karşılıklı 8 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 289 km olup ortalama 1 saat 27 dk sürmektedir. YHT Konya Eryaman bilet fiyatları tam 37,50 ₺ dir

Eryaman > Konya Hızlı Tren Saatleri

yht saatleri 13.12.2020 tarihinde güncellenmiştir. PANDEMİ DEN DOLAYI HAFTA SONLARI ANKARA-ESKİŞEHİR VE ANKARA-KONYA YHT SEFERLERİ GEÇİCİ SÜRE İLE İPTAL EDİLMİŞTİR. KONYA-ESKİŞEHİR-İSTANBUL VE ANKARA-ESKİŞEHİR-İSTANBUL SEFERLERİ DEVAM ETMEKTEDİR. MARMARAY HATTINDA YAPILACAK ÇALIŞMALAR NEDENİYLE İSTANBUL DAKİ YHT’LERİN İLK VE SON DURAĞI 16 OCAK 2021 TARİHİNDEN İTİBAREN HALKALI İSTASYONU YERİNE SÖĞÜTLÜÇEŞME İSTASYONU OLARAK BELİRLENMİŞTİR. TÜM HALKIMIZA DUYURULUR.

Konya > Eryaman Hızlı Tren Saatleri Tablosu

yht saatleri 13.12.2020 tarihinde güncellenmiştir.

Konya ↔ Eryaman trenle kaç saat Sürer ?

Konya – Eryaman tren ile kaç saat sürer? Eryaman – Konya arası Tren yolu mesafesi 277 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, birbuçuk saat sürmektedir, Eryaman-Konya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Eryaman – Konya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..


Eryaman Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır

Eryaman Tren istasyonu telefonu ? 0 312 dır

Konya Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Konya – Eryaman arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Konya – Eryaman yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Eryaman – Konya hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Konya ve Eryaman tren garlarından Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Eryaman YHT Gar

Konya – Eryaman Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Konya – Eryaman yht treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca Hızlı trenlerde yemekli vagon bulunmaktadır

Eryaman – Konya hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Eryaman veya Konya yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır. Eryaman – Konya Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Konya – Eryaman hızlı Tren saatleri? Eryaman – Konya hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Eryaman istasyondan İlk hızlı tren 06:38 saatinde hareket etmektedir. Konya gardan ise ilk tren 06:25 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir