Konya ↔ Gebze Hızlı Tren Saatleri

Konya Gebze hızlı tren saatleri, TCDD 2020 kış dönemi tarifesine göre iki şehir arası günlük TCDD ye ait hızlı trenlerle karşılıklı 3 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 647 km olup ortalama 4 saat 3 dk sürmektedir. YHT Konya Gebze bilet fiyatları tam 103,50 ₺ dir

Konya > gebze Hızlı Tren saatleri:

yht saatleri 13.12.2020 tarihinde güncellenmiştir. PANDEMİ DEN DOLAYI HAFTA SONLARI ANKARA-ESKİŞEHİR VE ANKARA-KONYA YHT SEFERLERİ GEÇİCİ SÜRE İLE İPTAL EDİLMİŞTİR. KONYA-ESKİŞEHİR-İSTANBUL VE ANKARA-ESKİŞEHİR-İSTANBUL SEFERLERİ DEVAM ETMEKTEDİR. MARMARAY HATTINDA YAPILACAK ÇALIŞMALAR NEDENİYLE İSTANBUL DAKİ YHT’LERİN İLK VE SON DURAĞI 16 OCAK 2021 TARİHİNDEN İTİBAREN HALKALI İSTASYONU YERİNE SÖĞÜTLÜÇEŞME İSTASYONU OLARAK BELİRLENMİŞTİR. TÜM HALKIMIZA DUYURULUR.

Gebze > Konya Hızlı Tren Saatleri

yht saatleri 13.12.2020 tarihinde güncellenmiştir.

Aşağıda Konya istanbul hızlı tren biletinin kaç lira olduğu listelenmiştir.

Konya – Gebze Hızlı Tren bilet fiyatları:

  • Tam Bilet: 85 TL
  • öğrenci bileti: 65,5 TL
  • 60-65 Yaş Bilet: 65,5 TL
  • Memur Bileti: 65,5 TL
  • 65 Yaş üstü Bilet: 42,5 TL
  • Çocuk Bileti (7-12) : 42,5 TL

Ayrıca Konya istanbul hızlı tren fiyatları ve Konya istanbul yht bileti olarak tren bilet fiyatları sayfamızda  gösterilmektedir.

Gebze Konya Hızlı Tren bilet fiyatları: Ayrıca Gebze Konya hızlı tren fiyatları ve Gebze Konya yht bileti olarak tablolarda  gösterilmektedir.

Konya Gebze hızlı trenle kaç saat ?

Konya Gebze Arası hızlı trenle 04:04 sürer Konya Gebze hızlı trenle kaç km ? Konya Gebze Arası hızlı tren mesafesi 647 Km dir

Konya Hızlı Tren Genel Bilgiler:Konya Gebze hızlı treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz

Konya Tren istasyonu

Konya Gebze yht trenleri Konya Gebze Hattında her gün çalışır

Konya Gebze son tren : Konya Gebze hızlı tren son seferi her gün saat 17:45 de Konya Tren Garından hareket eder

Konya Hızlı tren garı çalışma saatleri : Konya Tren Garı 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Konya hızlı tren istasyonu telefonu ? Konya Tren istasyonu Telefon 0 332 322 36 70-80 dır.

Gebze tren istasyonu

Gebze Konya son tren : Gebze Konya son hızlı tren seferi saat 18:42 de Gebze Tren Garından hareket eder

Gebze Hızlı tren garı çalışma saatleri : Gebze Tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Gebze hızlı tren istasyonu telefonu ? Gebze Tren istasyonu Telefon 0 262 655 78 51 dır.

Gebze Konya hızlı trenle kaç km ? Gebze konya Arası Tren Yolu Mesafesi 647 km dir

Gebze Konya hızlı trenle kaç saat ? Gebze Konya Hızlı Treni 04:09 Saat Sürer

Gebze Konya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Gebze Konya yht istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Konya Gebze hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Gebze ve Konya dan Geçen Yht trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Gebze Konya Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Gebze Konya yht treninde Yiyecek İçecek servisi ve Yemekli vagon harikuladedir.

Konya Gebze hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Konya veya Gebze yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır . Konya Gebze Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Gebze Konya hızlı Tren saatleri? Konya Gebze hızlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Konya dan İlk hızlı tren 06:55 saatinde hareket etmektedir. Gebze den ise ilk hızlı tren 08:03 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir