Konya – İzmir Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Konya – İzmir Tren Saatleri

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

Konya – İZMİR- Konya Arası Sadece Tcdd ye ait Konya Mavi Ekspres Treni Günde 1 Sefer karşılıklı Çalışmaktadır.

Konya İzmir şehir garları arası TCDD ye ait Konya Mavi treni ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 694 km olup yaklaşık 12 saat sürmektedir. Konya Mavi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 53,00 TCDD yataklı vagon bilet fiyatı çift kişi 178 TL

Her gün Akşam saatlerinde Konya’dan İlk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir. İzmir’den ise ilk tren 19:55 saatinde hareket etmektedir.

İzmir – Konya Tren fiyatları:

  • Konya Mavi Treni  Pulman 53 TL
  • Konya Mavi Treni Puşetli 46 TL
  • Konya Mavi Tren Yataklı Tek kişi 122 TL Çift Kişi 178 TL

KONYA – İZMİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Konya İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Konya mavi Anahat Ekspres trenidir. Konya veya İzmir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Konya İzmir Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Konya İzmir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Konya İzmir Tren Yolu Güzergahı

Konya Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 23:00 Saatleri arası çalışmaktadır. Konya Tren istasyonu telefonu 0 332 322 36 70 – 80 Konya Tren garı Adresi; Konya Tren Garı, Şeyh Sadrettin Mahallesi, Ferit Paşa Cd., Meram/Konya

İzmir Basmane Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 21:30 Saatleri arası çalışmaktadır. İzmir Basmane Tren istasyonu telefonu 0 232 484 86 38 Adresi; Basmane Garı, Etiler Mahallesi, Konak/İzmir

Konya İzmir Trenle kaç saat?

Konya – İzmir arası Tren yolu mesafesi 694 Km olduğundan Konya mavi ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat sürmektedir, İzmir Konya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmir Konya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Konya İzmir son tren Konya İzmir Tren son seferi hergün saat 19:30 da Konya Tren Garından hareket eder.

İzmir Konya son tren İzmir Konya Tren son seferi her gün saat 21:05 de İzmir Tren Garından hareket eder.

Konya İzmir Arası en hızlı rota 7 sa. 14 dk. (564 km) kalkış: Basmane Garı varış: Konya Tren Garı

Konya İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Konya ve İzmir den geçen Konya mavi Treni TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

İzmir Konya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Konya ve İzmir den Geçen Konya mavi Ekspres trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

İzmir Konya treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Konya İzmir Konya mavi Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Konya İzmir Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir