Konya – Salihli Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Salihli – Konya Tren Saatleri

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

Salihli Konya Salihli Arası Anahat Trenlerinden  Konya Mavi Treni Çalışır.

Salihli Konya arası TCDD ye ait Konya Mavi Treni ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Konya Gardan İlk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir. Salihli tren istasyonundan ise ilk tren 22:33 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 464 km olup yaklaşık 9s:46dk sürmektedir. Konya Mavi Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 47 tl dir.

Konya ↔ Salihli trenle kaç saat Sürer? 

Salihli Konya Arası Trenle Yaklaşık 9,5 Saat sürmektedir. Salihli Konya Trenle kaç km? Konya Salihli Arası Tren mesafesi 464 km dir.

Konya – Salihli tren ile kaç saat sürer? Salihli – Konya arası Tren yolu mesafesi 464 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat 31 dakika sürmektedir, Salihli-Konya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Salihli – Konya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Salihli ↔ Konya Tren fiyatları

  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 47 TL
  • Konya Mavi Treni Kuşetli 53 TL
  • Konya Mavi Treni Yataklı Tek kişi 117 TL  Çift Kişi 172 TL

SALİHLİ – KONYA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Salihli Konya Tren yolu güzergahı

Konya Garından Salihli tren istasyonuna ve Salihli Garından Konya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir. Konya Salihli Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Salihli Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır.

Salihli Tren istasyonu telefonu 0 236 714 11 04 dır.

Konya Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır.

Konya Tren istasyonu telefonu 0 332 322 36 70 dır.

Konya – Salihli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Konya ve Salihli’den geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır..

Salihli – Konya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Konya ve Salihli’den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz..

Salihli – Konya treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Konya – Salihli Tcdd Mavi trenlerde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Tcdd Anahat Mavi trenlerde ayrıca yemekli vagon vardır.

Konya – Salihli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Mavi trenidir. Biletinizi Konya veya Salihli istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Konya – Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Konya – Salihli Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır..

Konya – Salihli Tren saatleri?

Konya Salihli Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Konya Gardan İlk tren 19:00’da saatinde hareket etmektedir. Salihli tren istasyonundan ise ilk tren 22:39 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir