Konya – Uşak Tren Saatleri

Uşak – Konya Tren Saatleri

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

Uşak Konya Uşak Arası  Anahat Trenlerinden  Konya Mavi Çalışır.

Uşak Konya arası TCDD ye ait Konya Mavi Treni ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Konya Gardan İlk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir. Uşak tren istasyonundan ise ilk tren 01:47 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 407 km olup yaklaşık 6 saat 44 Dakika sürmektedir. Konya Mavi Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 37 tl dir.

Konya ↔ Uşak trenle kaç saat Sürer? 

Uşak Konya Arası Trenle Yaklaşık 6,5 Saat sürmektedir. Uşak Konya Trenle kaç km? Konya Uşak Arası Tren mesafesi 407km dir.

Konya – Uşak tren ile kaç saat sürer? Uşak – Konya arası Tren yolu mesafesi 407 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 6 saat 30 dakika sürmektedir, Uşak-Konya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Uşak – Konya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Uşak ↔ Konya Tren fiyatları:

  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 37 TL
  • Konya Mavi Treni Kuşetli 45 TL
  • Konya Mavi Treni Yataklı Tek kişi 109 TL  Çift Kişi 162 TL

UŞAK – KONYA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Uşak Konya Tren yolu güzergahı

Konya Garından Uşak tren istasyonuna ve Uşak Garından Konya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir. Konya Uşak Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Uşak Tren garı çalışma saatleri 09:00 – 17:00, 23:00 – 07:00 Saatleri Arası Çalışır. Uşak Tren istasyonu telefonu 0 276 216 60 73 dır.

Konya Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır. Konya Tren istasyonu telefonu 0 332 322 36 70 dır

Konya – Uşak arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Konya ve Uşak’dan geçen tüm Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Uşak – Konya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Konya ve Uşak den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz..

Uşak – Konya treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Konya – Uşak Tcdd Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Tcdd Anahat Mavi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Konya – Uşak tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Konya Mavi trenidir. Biletinizi Konya veya Uşak istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Konya Mavi Trenlerinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Konya – Uşak Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Konya – Uşak Tren saatleri?

Konya Uşak Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Konya Gardan İlk tren 19:00 saatinde hareket etmektedir. Uşak tren istasyonundan ise ilk tren 01:47 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir