Kütahya – Çiğli Tren Saatleri

Çiğli-Kütahya Tren Saatleri

ÇiğliKütahya
07:1009:45
19:1901:04
Çiğli Kütahya Tren Seferleri haziran 2021

Çiğli Kütahya Çiğli Arası  Anahat Trenlerinden  İzMavi KMavi ve Ege Express Treni Çalışır.

İki sehir arası 353 km olup trenle 10 saat sürmektedir tcdd bilet fiyatı 34,00 TL dir. Çiğliden İlk tren 07:10 saatinde hareket etmektedir. Kütahya den ise ilk tren 00:40 saatinde hareket etmektedir.

Çiğli – Kütahya tren ile kaç saat sürer ?

Kütahya – Çiğli arası Tren yolu mesafesi 353 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 10 saat 11 dakika sürmektedir, Kütahya-Çiğli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Kütahya – Çiğli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Çiğli Kütahya Tren fiyatları

  • Mavi Treni Pulman Tam 33 TL
  • Ege ekspresi Tam bilet
  • Mavi Treni Kuşetli 48 TL
  • Mavi Treni Yataklı Tek kişi  122 TL  Çift Kişi 92 TL

KÜTAHYA – ÇİĞLİ MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Çiğli treni saat kaçta? Kütahya’ya tren seferi var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Çiğli Kütahya Tren Güzergahı

Kütahya Çiğli Tren Yolu Güzergahı

Çiğli Tren garı çalışma saatleri: 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 232 386 19 52 dır.

Kütahya Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 274 223 61 21 dır.

Çiğli tren istasyonu

Çiğli – Kütahya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Kütahya – Çiğli arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Çiğli – Kütahya Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır.

Kütahya – Çiğli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Çiğli ve Kütahya dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Kütahya – Çiğli Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Çiğli – Kütahya treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Çiğli – Kütahya Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Kütahya – Çiğli Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Kütahya – Çiğli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Çiğli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Çiğli veya Kütahya istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kütahya – Çiğli Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Çiğli Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Kütahya – Çiğli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Çiğli – Kütahya Tren saatleri? Çiğli dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Çiğli – Kütahya Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz. Çiğli’den İlk tren 07:10 saatinde hareket etmektedir. Kütahya’dan ise ilk tren 00;40 saatinde hareket etmektedir.

ege

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Mavi

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir