Eskişehir ↔ Kütahya Tren Saatleri

TCDD 2020 bahar dönemi uygulamasına göre Kütahya istasyondan gün içinde ilk tren 03:08 de hareket etmektedir. Eskişehir istasyondan ise 07:30 saatinde kalkış yapmaktadır.

Eskişehir Kütahya tren seferleri iki şehir arası günlük TCDD ye ait 2 ekspres tren ile 3 bölgesel tren ile 5 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 571 km olup ortalama 1 saat 21 dk sürmektedir. İzmir Mavi tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 8₺ dir.

Kütahya ↔ Eskişehir Tren Saatleri

Eskişehir Kütahya Arası Eskişehir Kütahya Raybüs, Eskişehir Afyon Treni, Eskişehir Tavşanlı Treni, Pamukkale Ekspresi, İzmir Mavi Treni Hergün karşılıklı 6 Sefer Yapar.

eskişehir’den tren kalkış saatleritren adıKütahya’dan tren kalkış saatleri
09:30 14:20 17:30 20:00Bölgesel06:53 09:57 12:00 18:00
07:30 23:18Express 03:08 16:56
Kütahya Eskişehir Tren Yolu Güzergahı

Eskişehir – Kütahya trenle kaç saat Sürer ?

Eskişehir Kütahya Eskişehir Arası Trenle Yaklaşık 1,5 Saat sürmektedir.

Eskişehir ↔ Kütahya Tren fiyatları :

  • Eskişehir Kütahya Raybüs Treni pulman Tam: 6,5 TL
  • Eskişehir Kütahya Treni Pulman Tam 9,5 TL
  • Eskişehir Tavşanlı Treni Pulman Tam 9,5 TL
  • Pamukkale Ekspresi Pulman Tam 9,5 TL
  • İzmir Mavi Pulman Tam 8,5 TL

KÜTAHYA – ESKİŞEHİR PAMUKKALE EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Eskişehir Kütahya Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Eskişehir Kütahya Tren trenleri Kütahya Eskişehir Hattında hergün çalışır

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri : 24 Saat Açıktır Kütahya Tren garı çalışma saatleri : 24 Saat Açıktır

Eskişehir Tren istasyonu telefonu ? 0 222 225 55 55 – 0 222 225 80 80/336 Kütahya Tren istasyonu telefonu ? 0 274 223 61 21 dır

Eskişehir Kütahya Trenle kaç saat ? Kütahya Eskişehir Arası Trenle 1 buçuk saat sürer Eskişehir Kütahya Trenle kaç km ? Kütahya Eskişehir Arası Tren mesafesi 77 Km dir

Eskişehir Kütahya son tren : Eskişehir Kütahya Tren son seferi hergün saat 22:45 de Eskişehir Tren Garından hareket eder Kütahya Eskişehir son tren : Kütahya Eskişehir Tren son seferi hergün saat 20:09 de Kütahya Tren Garından hareket eder

kütahya tren istasyonu

Eskişehir Kütahya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Kütahya Eskişehir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Eskişehir Kütahya Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Kütahya Eskişehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Eskişehir ve Kütahya dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Kütahya Eskişehir Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Eskişehir Kütahya treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Eskişehir Kütahya Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Kütahya Eskişehir Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Kütahya Eskişehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Kütahya Eskişehir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kütahya Eskişehir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Eskişehir Kütahya Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Eskişehir Kütahya Tren saatleri? Eskişehir den diğer istasyonlara giden trenlere ait Eskişehir Kütahya Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Eskişehir den İlk tren 07:30 saatinde hareket etmektedir. Kütahya dan ise ilk tren 03:08 saatinde hareket etmektedir.

Eskişehir Kütahya Raybüs Saatleri

Eskişehir
Kalkış
SAATİKütahya
Kalkış
SAATİ
Eşehir↓09:30 14:20Kütahya↓12:00 18:00
Kütahya
Varış
10:48 15:38Eşehir
Varış
13:21 19:21

Eskişehir Afyon Raybüs Saatleri

Eskişehir
Kalkış
SAATİAfyon
Kalkış
SAATİ
Eskişehir↓17:30Afyon↓08:00
Kütahya↓18:58Gazlıgöl↓08:22
Gazlıgöl↓20:22Kütahya↓09:57
Afyon Varış20:42Eskişehir Varış11:17

Eskişehir Tavşanlı bölgesel

Eskişehir
Kalkış
SAATİTavşanlı
Kalkış
SAATİ
Eskişehir↓20:00Tavşanlı↓05:50
Kütahya↓21:24Kütahya↓06:53
Tavşanlı Varış22:20Eskişehi Varış08:18

Pamukkale ekspresi

DENİZLİ
KALKIŞ
HAREKET SAATİESKİŞEHİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Denizli ↓10:15Eskişehir ↓07:30
Sandıklı13:40Kütahya08:51
Afyon15:03Afyon10:45
Kütahya16:56Sandıklı12:06
Eskişehir Varış18:17Denizli Varış15:32

İzmir mav

İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42

“Eskişehir ↔ Kütahya Tren Saatleri” üzerine bir yorum

  1. Merhabalar;
    Öncelikle kolay gelsin ben Eskişehir’de oturuyorum.
    Çevremde duyduğum bir olayın çözümü sizde olacağı için yazıyorum.
    Bildiğiniz üzere Eskişehir-Kütahya arası raybüs uygulamanız var. Benim takip ettiğim kadarıyla da Kütahya’da okuyan, çalışan ve bu yüzden kara yolu ile Kütahya’ya servis tutup Kütahya’ya gidenler var.
    İlk raybüs kalkış saati 9 30 civarı.
    Bence ilk kalkış saatinizi 6 30 gibi yapmış olsanız ve hatta bunu da abonelik gibi bir uygulama ile yapmış olsanız özellikle kış günlerinde hem vatandaşımız emniyetli bir şekilde seyahat eder hem de işletme kar eder diye düşünüyorum.Saygılar kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir