Eskişehir – Kütahya Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Kütahya – Eskişehir Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
Eskişehir>09:10 14:20 17:45 19:4508.30 10.45 23.50
Kütahya>06:34 08:39 12:15 18:0003.29 15.46 16.53
Kütahya Eskişehir tren seferleri temmuz 2021

Kütahya istasyondan gün içinde ilk tren 06:34 saatinde Bölgesel trenidir. Eskişehir istasyondan ise 08:30 Ekspres saatinde kalkış yapmaktadır.

Eskişehir Kütahya tren seferleri iki şehir arası günlük TCDD ye ait 2 ekspres tren ile 3 bölgesel tren ile 4 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 571 km olup ortalama 1 saat 21 dakkika sürmektedir. Mavi tren Pulman vagon bilet fiyatları tam minumum 8 TL dir.

Kütahya Eskişehir Tren Yolu Güzergahı

Eskişehir – Kütahya trenle kaç saat Sürer?

Eskişehir Kütahya Eskişehir Arası Trenle Yaklaşık 1,5 Saat sürmektedir.

Eskişehir ↔ Kütahya Tren fiyatları :

  • Eskişehir Kütahya Raybüs Treni pulman Tam: 6,5 TL
  • Pamukkale Ekspresi Pulman Tam 9 TL
  • Ege Ekspresi Pulman Tam 8TL
  • Mavi tren Pulman Tam 11 TL

KÜTAHYA – ESKİŞEHİR PAMUKKALE EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Eskişehir Kütahya Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Eskişehir Kütahya Tren trenleri Kütahya Eskişehir Hattında hergün çalışır

Eskişehir Tren garı çalışma saatleri 24 Saat Açıktır.

Eskişehir Tren istasyonu telefonu 0 222 225 55 55 – 0 222 225 80 80/336

Kütahya Tren garı çalışma saatleri 24 Saat Açıktır.

Kütahya Tren istasyonu telefonu 0 274 223 61 21 dır.

Eskişehir Kütahya Trenle kaç saat? Kütahya Eskişehir Arası Trenle 1 buçuk saat sürer.

Eskişehir Kütahya Trenle kaç km? Kütahya Eskişehir Arası Tren mesafesi 77 Km dir.

Eskişehir Kütahya son tren : Eskişehir Kütahya Tren son seferi hergün saat 22:45 de Eskişehir Tren Garından hareket eder.

kütahya tren istasyonu

Eskişehir Kütahya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Kütahya Eskişehir arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Eskişehir Kütahya Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Kütahya Eskişehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Eskişehir ve Kütahya dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Kütahya Eskişehir Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Eskişehir Kütahya treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Eskişehir Kütahya Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Kütahya Eskişehir Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Kütahya Eskişehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Kütahya Eskişehir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kütahya Eskişehir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Eskişehir Kütahya Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Eskişehir Kütahya Tren saatleri?

Eskişehir den diğer istasyonlara giden trenlere ait Eskişehir Kütahya Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Eskişehir den İlk tren 07:30 saatinde hareket etmektedir. Kütahya dan ise ilk tren 03:08 saatinde hareket etmektedir.

Eskişehir Kütahya arasında tren var mı?

Eskişehir Kütahya Arası Eskişehir Kütahya Raybüs, Eskişehir Afyon Treni, Eskişehir Tavşanlı Treni, Pamukkale Ekspresi, İzmir Mavi Treni Her gün karşılıklı 1 Sefer Yapar.

Ege Ekspresi

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Eskişehir Kütahya Raybüs Saatleri

Eskişehir KalkışTren saatleriKütahya KalkışTren Saatleri
Eskişehir↓09:10, 14:20Kütahya↓12:15 18:00
Kütahya
Varış
10:28 15:39Eskişehir
Varış
13:26 19:17
Kütahya Eskişehir tren seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir.

Eskişehir Afyon Raybüs Saatleri

Eskişehir KalkışTren SaatleriAfyon KalkışTren Saatleri
Eskişehir↓17:45Afyon↓06:50
Kütahya↓19:03Gazlıgöl↓07:12
Gazlıgöl↓20:25Kütahya↓08:39
Afyon Varış20:45Eskişehir Varış09:57
Afyon Eskişehir Tren seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir

Eskişehir Tavşanlı bölgesel

Eskişehir KalkışTren SaatleriTavşanlı KalkışTren Saatleri
Eskişehir↓19:45Tavşanlı↓05:50
Kütahya↓21:06Kütahya↓06:34
Tavşanlı Varış21:51Eskişehir Varış07:44
Tavşanlı Eskişehir Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir.

Pamukkale ekspresi

Denizli KalkışHareket SaatiEskişehir KalkışHareket Saati
Denizli ↓10:15Eskişehir ↓10:45
Sandıklı13:35Kütahya12:04
Afyon14:57Afyon13:54
Kütahya16:53Sandıklı15:15
Eskişehir Varış18:12Denizli Varış18:34
Pamukkale Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021

İzmir mav

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

“Eskişehir – Kütahya Tren Saatleri” üzerine bir yorum

  1. Merhabalar;
    Öncelikle kolay gelsin ben Eskişehir’de oturuyorum.
    Çevremde duyduğum bir olayın çözümü sizde olacağı için yazıyorum.
    Bildiğiniz üzere Eskişehir-Kütahya arası raybüs uygulamanız var. Benim takip ettiğim kadarıyla da Kütahya’da okuyan, çalışan ve bu yüzden kara yolu ile Kütahya’ya servis tutup Kütahya’ya gidenler var.
    İlk raybüs kalkış saati 9 30 civarı.
    Bence ilk kalkış saatinizi 6 30 gibi yapmış olsanız ve hatta bunu da abonelik gibi bir uygulama ile yapmış olsanız özellikle kış günlerinde hem vatandaşımız emniyetli bir şekilde seyahat eder hem de işletme kar eder diye düşünüyorum.Saygılar kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir