Kütahya – Manisa Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Manisa ↔ Kütahya Tren Saatleri

KÜTAHYAMANİSA
PANDEMİDEN DOLAYI ÇALIŞMAMAKTADIR

Manisa Kütahya Manisa Arası  Anahat Trenlerinden  İz Mavi ve Ege eksresi Treni Çalışır.

Manisa Kütahya arası TCDD ye ait Mavi tren ve Ege Ekspresi ile hergün karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Kütahya Gardan İlk tren 00:40 saatinde hareket etmektedir. Manisa tren istasyonundan ise ilk tren 08:14 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 428 km olup yaklaşık 8s:33dk sürmektedir. Trene ait Tcdd bilet fiyatı 2+1 Pulman vagon Tam 31 tl, Yataklı TL 135,00 dir

Kütahya ↔ Manisa trenle kaç saat Sürer? 

Manisa Kütahya Arası Trenle Yaklaşık 9 Saat sürmektedir. Manisa Kütahya Trenle kaç km ? Kütahya Manisa Arası Tren mesafesi 428 km dir.

Kütahya – Manisa tren ile kaç saat sürer? Manisa – Kütahya arası Tren yolu mesafesi 428 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat 1 dakika sürmektedir, Manisa-Kütahya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Manisa – Kütahya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Manisa ↔ Kütahya Tren fiyatları

  • İ Mavi Treni Pulman Tam 31 TL
  • İ Mavi Treni Kuşetli 45 TL
  • İ Mavi Treni Yataklı Tek kişi  135 TL  Çift Kişi 89 TL

MANİSA – KÜTAHYA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kütahya Garından Manisa tren istasyonuna ve Manisa Garından Kütahya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir.

Manisa Kütahya Tren Yolu Güzergahı

Kütahya Manisa Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Manisa Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır

Manisa Tren istasyonu telefonu 0 236 231 16 96 dır

Kütahya Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır

Kütahya Tren istasyonu telefonu 0 274 223 61 21 dır

Kütahya – Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Manisa – Kütahya arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Kütahya – Manisa Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Manisa – Kütahya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Kütahya ve Manisa dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Manisa – Kütahya Ekspres trenlerinde ise Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seaehat edebilirsiniz.

Kütahya – Manisa treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Kütahya – Manisa Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Manisa – Kütahya Tcdd Ekspres trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Manisa – Kütahya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Kütahya tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Kütahya veya Manisa istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Manisa – Kütahya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Kütahya Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Manisa – Kütahya Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Kütahya – Manisa Tren saatleri?

Kütahya dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Kütahya – Manisa Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Kütahya Gardan İlk tren 00:40 saatinde hareket etmektedir. Manisa tren istasyonundan ise ilk tren 08:14 saatinde hareket etmektedir.

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:00Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Mayıs 2021
izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11
Ege Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Mayıs 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir