Lüleburgaz Tren Saatleri

Lüleburgaz’dan Nerelere Tren Var? Halkalı Kapıkule Treni ile Edirne, Çorlu, Çerkezköy, Çatalca, Halkalı yönüne hergün tren seferi vardır.

LÜLEBURGAZ TREN BİLET FİYATLARI

Lüleburgaz Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Lüleburgaz Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

LÜLEBURGAZ EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Lüleburgaz treni saat kaçta? Lüleburgaz’a tren seferi var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Lüleburgaz Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz
Lüleburgaz trenleri Tren istasyonundan hergün çalışır.

Lüleburgaz tren garı çalışma saatleri? Lüleburgaz Tren Garı 08:30 – 17:30 Arası Çalışmaktadır.

Lüleburgaz tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 288 420 10 23 dır.

lüleburgaz tren istasyonu

Lüleburgaz Tren garına ulaşım Lüleburgaz tren istasyonu Lüleburgaz merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır.

Lüleburgaz de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?  Lüleburgaz den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Lüleburgaz seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Lüleburgaz den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Lüleburgaz treninde Yiyecek içecek bulunur mu?  Lüleburgaz Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Lüleburgaz tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Lüleburgaz tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Lüleburgaz istasyon gişesinden, Lüleburgaz Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Lüleburgaz Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Lüleburgaz Tren saatleri? Lüleburgaz dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Lüleburgaz Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Lüleburgaz dan ilk tren 00:01 da hareket etmektedir

Lüleburgaz Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Lüleburgaz garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir