Malatya ↔ Elazığ Tren Saatleri

Elazığ Malatya tren saatleri aşağıdaki tablodadır. Malatya Elazığ Tren Saatleri sayfası 25 Nisan 2019 20:50 saatinde güncellenmiştir. Tren yolculuğu 2saat 20 dk sürmekte olup fiyatı 11 TL dir

Elazığ Malatya Tren Saatleri

ELAZIĞ KALKIŞSAATİMALATYA KALKIŞSAATİ
Elazığ↓Malatya↓06:45
Malatya VarışElazığ Varış08:50

Van gölü Ekspresi

Ankara KalkışSaatiTatvan KalkışSaati
Ankara11:00Tatvan07:55
YahşihanMuş09:26
Kırıkkale12:45Genç11:13
Yerköy14:34Elazığ14:01
Şefaatlı15:16Malatya16:45
Kayseri17:50Hekimhan17:51
Şarkışla19:43Sivas20:52
Sivas21:25Şarkışla22:22
Hekimhan00:25Kayseri00:29
Malatya01:54Şefaatlı02:54
Elazığ04:39Yerköy03:37
Genç07:13Kırıkkale05:28
Muş09:05Yahşihan
Tatvan Varış10:46Ankara Varış07:22

Elazığ Malatya Elazığ Arası Raybüs seferler ve Fırat Ekspresi Hergün Van gölü haftada iki gün Çalışmaktadır.  Elazığ – Malatya – Elazığ Arasında hizmet veren tren seferlerinin hareket saatleri tabloları aşağıda verilmiştir.

Malatya Elazığ Malatya arasında haftada 2 gün çalışan Van gölü Ekspresi Malatya dan Haftanın Salı ve Pazar günleri Elazığ dan Salı ve Perşembe Günleri hareket eder Trende Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Malatya ↔ Elazığ trenle kaç saat Sürer ? Malatya Elazığ Malatya Arası Trenle Yaklaşık  2,5 Saat sürmektedir.

Malatya Elazığ Tren Yolu Güzergahı

Elazığ ↔ Malatya Tren fiyatları:

Van gölü Ekspresi Pulman Tam 11 TL

  • Van gölü Ekspresi Pulman Tam 11 TL
  • Raybüs pulman Tam 11 TL
  • Fırat Ekspresi pulman tam 11 TL
  • Van gölü Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 25 TL
  • Van gölü Ekspresi Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 7 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 8 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Malatya Garından Elazığ tren istasyonuna ve Elazığ Garından Malatya Tren istasyonuna her gün 2 Tren seferleri düzenlenir. Malatya Elazığ Malatya ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Malatya Elazığ Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

elazığ tren istasyonu

Elazığ Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır Malatya Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır

Elazığ Tren istasyonu telefonu ? 0 424 212 18 67 dır Malatya Tren istasyonu telefonu ? 0 422 212 40 40 dır Elazığ Malatya Trenle kaç km ? Malatya Elazığ Arası Tren mesafesi 119 km dir.

Malatya tren istasyonu

“Malatya ↔ Elazığ Tren Saatleri” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir