Malatya ↔ Elazığ Tren Saatleri

Malatya Elazığ tren saatleri, TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 23:39 saatinde güncellenmiştir. Elazığ Malatya tren seferleri, iki şehir arası haftanın belirli günlerinde TCDD ye Vangölü ekspresi ve Raybüs ile karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 119 km olup ortalama 2 saat 19 dk sürmektedir. Vangölü express tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 11₺ dir

Elazığ ↔ Malatya Tren Saatleri

Malatya
Kalkış
Tren
Adı
Elazığ
Kalkış
Tren
Adı
01:54Vangolu14:01Vangolu
06:45Raybüs18:10Raybüs

Elazığ Malatya Elazığ Arası Raybüs seferler ve Fırat Ekspresi Hergün Van gölü haftada iki gün Çalışmaktadır.  Elazığ – Malatya – Elazığ Arasında hizmet veren tren seferlerinin hareket saatleri tabloları aşağıda verilmiştir.

Malatya Elazığ Malatya arasında haftada 2 gün çalışan Van gölü Ekspresi Malatya dan Haftanın Salı ve Pazar günleri Elazığ dan Salı ve Perşembe Günleri hareket eder Trende Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Malatya ↔ Elazığ trenle kaç saat Sürer ?

Malatya Elazığ Malatya Arası Trenle Yaklaşık  2,5 Saat sürmektedir.

Malatya Elazığ Tren Yolu Güzergahı

Elazığ ↔ Malatya Tren fiyatları:

  • Van gölü Ekspresi Pulman Tam 11 TL
  • Raybüs pulman Tam 11 TL
  • Fırat Ekspresi pulman tam 11 TL
  • Van gölü Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 25 TL
  • Van gölü Ekspresi Yataklı Tek kişi TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 7 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 8 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Malatya Garından Elazığ tren istasyonuna ve Elazığ Garından Malatya Tren istasyonuna her gün 2 Tren seferleri düzenlenir. Malatya Elazığ Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

elazığ tren istasyonu

Elazığ Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır Malatya Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır

Elazığ Tren istasyonu telefonu ? 0 424 212 18 67 dır Malatya Tren istasyonu telefonu ? 0 422 212 40 40 dır Elazığ Malatya Trenle kaç km ? Malatya Elazığ Arası Tren mesafesi 119 km dir.

Malatya tren istasyonu

Elazığ Malatya arası öğlen ilk tren saati, 14:01 de Raybüs hareket etmektedir. Malatya Elazığ gece 01:54 de Van gölü, son tren sabah 06:45 de hızlı tren hareket etmektedir.

Malatya Elazığ arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Elazığ Malatya arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Malatya Elazığ Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Elazığ Malatya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Malatya ve Elazığ dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Elazığ Malatya Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Malatya Elazığ treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Malatya Elazığ Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Elazığ Malatya Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Elazığ Malatya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Elazığ Malatya arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Elazığ Malatya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Malatya Elazığ Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Malatya Elazığ Tren saatleri? Malatya dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Malatya Elazığ Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Malatya den İlk tren 01:54 saatinde hareket etmektedir. Elazığ dan ise ilk tren 14:01 saatinde hareket etmektedir.

Raybüs

ELAZIĞ
KALKIŞ
SAATİMALATYA
KALKIŞ
SAATİ
Elazığ↓18:10Malatya↓06:45
Malatya Varış20:22Elazığ Varış08:50

Vangölü

Ankara KalkışSaatiTatvan KalkışSaati
Ankara11:00Tatvan07:55
YahşihanMuş09:26
Kırıkkale12:45Genç11:13
Yerköy14:34Elazığ14:01
Şefaatlı15:16Malatya16:45
Kayseri17:50Hekimhan17:51
Şarkışla19:43Sivas20:52
Sivas21:25Şarkışla22:22
Hekimhan00:25Kayseri00:29
Malatya01:54Şefaatlı02:54
Elazığ04:39Yerköy03:37
Genç07:13Kırıkkale05:28
Muş09:05Yahşihan
Tatvan Varış10:46Ankara Varış07:22

“Malatya ↔ Elazığ Tren Saatleri” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir