Malatya ↔ Ergani Tren Saatleri

Ergani Malatya tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 19:44 saatinde güncellenmiştir. Malatya Ergani tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait Güney Ekspresi ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 173 km olup yaklaşık 4 saat 17 dk sürmektedir. Güney Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam ₺ 17,50 tL dir. 12 Tem 2019 19:41

Malatya ↔ Ergani Tren Saatleri

Ergani Malatya arasında Haftanın bazı günlerinde sadece Güney Ekspresi Çalışmaktadır.

Ankara KalkışSaatiKurtalan KalkışSaati
Ankara↓11:00Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:45Batman09:22
Yerköy14:34Bismil10:07
Kayseri17:50Diyarbakır11:11
Sivas21:25Ergani12:10
Malatya01:54Malatya16:45
Ergani06:14Sivas20:52
Diyarbakır07:28Kayseri00:29
Bismil08:17Yerköy03:37
Batman09:18Kırıkkale05:58
Kurtalan Varış10:35Ankara Varış07:22

Malatya den Ergani Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Erganidan dan Malatya Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Ergani ↔ Malatya trenle kaç saat Sürer ?

Ergani Malatya Ergani Arası Trenle Yaklaşık  4,5 Saat sürmektedir.

Malatya ↔ Ergani Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 16 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 30 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 8 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 12 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Ergani Malatya Tren yolu güzergahı

Ergani Malatya Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Malatya Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Ergani Tren garı çalışma saatleri : 09:00 – 18:00 Saatleri Arası Açıktır

Malatya Tren istasyonu telefonu ? 0 422 212 40 40 dır Ergani Tren istasyonu telefonu ? 0 412 611 51 08 dır

Malatya Ergani Trenle kaç km ? Ergani Malatya Arası Tren mesafesi 173 km

Malatya tren istasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir