Malatya ↔ Ergani Tren Saatleri

Tren Saatleri 22 Ocak, 2020 10:45 Tren Saatleri

Ergani Malatya tren saatleri 2020 kış saati uygulamasına göre iki şehir arası TCDD ye ait Güney Ekspresi ile 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 173 km olup yaklaşık 4 saat 17 dk sürmektedir. Güney Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam ₺ 17,50 tL dir.

Malatya ↔ Ergani Tren Saatleri

Ergani Malatya arasında Haftanın bazı günlerinde sadece Güney Ekspresi Çalışmaktadır.

ankara
kalkış
saatkurtalan
kalkış
saat
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Malatya den Ergani Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Erganidan dan Malatya Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Ergani ↔ Malatya trenle kaç saat Sürer ?

Ergani Malatya Ergani Arası Trenle Yaklaşık  4,5 Saat sürmektedir.

Malatya ↔ Ergani Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 16 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 30 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  TL Çift Kişi TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 8 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 12 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Ergani Malatya Tren yolu güzergahı

Ergani Malatya Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Malatya Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Ergani Tren garı çalışma saatleri : 09:00 – 18:00 Saatleri Arası Açıktır

Malatya Tren istasyonu telefonu ? 0 422 212 40 40 dır Ergani Tren istasyonu telefonu ? 0 412 611 51 08 dır

Malatya Ergani Trenle kaç km ? Ergani Malatya Arası Tren mesafesi 173 km

Malatya tren istasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir