Manisa -Tavşanlı Tren Saatleri

Tavşanlı-Manisa Tren Saatleri

ManisaTavşanlı
08:13, 20:1501:47, 10:30
Tavşanlı Manisa Tren Saatleri Temmuz 2021

Tavşanlı Manisa Tavşanlı Arası Anahat Trenlerinden İ Mavi ve ege Treni Hergün Çalışmaktadır.

Tcdd Tavşanlı Manisa arası İzmavi Ekspresi ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Tavşanlı gardan gece ilk tren 01:47 saatinde Manisa istasyonundan 08:13 saatindedir. Bu yolculuk 315 km olup yaklaşık 7 saat 22 dakika sürmektedir. İzmavi Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 33 tl dir.

Manisa ↔ Tavşanlı trenle kaç saat Sürer? 

Manisa Tavşanlı Manisa Arası Trenle Yaklaşık  8 Saat sürmektedir. Tavşanlı Manisa Trenle kaç km ? Manisa Tavşanlı Arası Tren mesafesi 315 km dir.

Manisa – Tavşanlı tren ile kaç saat sürer? Tavşanlı – Manisa arası Tren yolu mesafesi 315 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 8 saat sürmektedir, Tavşanlı-Manisa tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Tavşanlı – Manisa tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Manisa tren istasyonu

Tavşanlı ↔ Manisa Tren fiyatları

  • İzmMavi Treni Pulman Tam 33 TL
  • Ege Ekspresi Tam Bilet 33 TL
  • İzMavi Treni Örtülü Kuşetli 41 TL
  • İzmMavi Yataklı Tek kişi TL 116 Çift Kişi 86 TL

TAVŞANLI – MANİSA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Manisa Garından Tavşanlı tren istasyonuna ve Tavşanlı Garından Manisa Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferleri düzenlenir. Manisa Tavşanlı Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Tavşanlı tren istasyonu

Manisa Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır

Tavşanlı Tren garı çalışma saatleri :  Saatleri Arası Çalışır

Tavşanlı Tren istasyonu telefonu ? 0 262 753 02 54 dır

Manisa Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır

Manisa – Tavşanlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Tavşanlı – Manisa arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Manisa – Tavşanlı Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır..

Tavşanlı – Manisa tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Manisa ve Tavşanlı dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Tavşanlı – Manisa Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz..

Manisa – Tavşanlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Manisa – Tavşanlı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Tavşanlı – Manisa Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır..

Tavşanlı – Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Manisa tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Manisa veya Tavşanlı istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tavşanlı – Manisa Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Manisa Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Tavşanlı – Manisa Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir..

Manisa – Tavşanlı Tren saatleri?

Manisa dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Manisa – Tavşanlı Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Manisa Gardan İlk tren 08:14 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı tren istasyonundan ise ilk tren 01:36 saatinde hareket etmektedir.

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021
İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir