Manisa ↔ Turgutlu Tren Saatleri

Turgutlu Manisa tren saatleri TCDD 2020 kış saati uygulamasına göre Turgutlu dan ilk tren 06:46 saatinde Manisa dan ilk tren 09:08 saatinde hareket etmektedir. iki şehir arası Kmavi Ekspresi ve 3 Bölgesel treni ile hergün karşılıklı 5 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 31 km olup yaklaşık 26dk sürmektedir. Fırat Ekspres Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 9 ₺

Manisa ↔ Turgutlu Tren Saatleri

Manisa tren kalkış saatleriTREN adıTurgutlu tren kalkış saatleri
09:08bölgesel06:46
12:27bölgesel08:09
14:27bölgesel10:03
16:28bölgesel16:59
18:40bölgesel19:49
19:20bölgesel18:13
21:33Kmavi05:19

Turgutlu Manisa Turgutlu Arası Anahat Trenlerinden K Mavi Treni Bölgesel Trenlerden Basmne Uşk, Basmne Alaşhir Uşk Manisa, Alaşhir Manisa Trenleri Hergün Çalışmaktadır.

Manisa ↔ Turgutlu trenle kaç saat Sürer? 

Manisa Turgutlu Manisa Arası Trenle Yaklaşık  24 Dk sürmektedir. Turgutlu Manisa Trenle kaç km ? Manisa Turgutlu Arası Tren mesafesi 31 km dir.

Manisa tren istasyonu

Turgutlu ↔ Manisa Tren fiyatları

  • K Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • Bölgesel Trenler 3,5 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 23 TL
  • K Mavi Yataklı Tek kişi TL 88 Çift Kişi 58 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 5 Tl
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 6 Tl
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Manisa Turgutlu Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Turgutlu tren istasyonu

Turgutlu Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır Manisa Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır

Turgutlu Tren istasyonu telefonu ? 0 236 313 10 46 dır Manisa Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır

Turgutlu Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Manisa Turgutlu arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Turgutlu Manisa Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Manisa Turgutlu tren seferlerinde yataklı vagon tercihi var mıdır? Turgutlu ve Manisa dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Manisa Turgutlu Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Turgutlu Manisa treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Turgutlu Manisa Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Manisa Turgutlu Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Manisa Turgutlu tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Manisa Turgutlu arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Manisa Turgutlu Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Turgutlu Manisa Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Turgutlu Manisa Tren saatleri? Turgutlu dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Turgutlu Manisa Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Turgutlu den İlk tren 05:17 saatinde K mavi treni hareket etmektedir. Manisa dan ise ilk tren 09:14 saatinde Basmane Usak hareket etmektedir.

Kmavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Basmane Uşak

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44

Basmane Alaşehir

İZMİR KALKIŞSAATİALA ŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00 13:00Alaşehir↓05:20 06:45
Çiğli↓11:30 13:30Salihli↓06:06 07:30
Menem11:45 13:45Turgutlu↓06:46 08:09
Manisa↓12:27 14:27Manisa↓07:16 08:40
Turgutlu↓12:56 14:56Menem08:02 09:26
Salihli↓13:34 15:34Çiğli↓08:19 09:41
Alaşhr Varış14:19_16:20izmir VARIŞ08:45_10:10

Alaşehir Manisa

MANİSA
KALKIŞ
SAATİALAŞEHİR
KALKIŞ
SAATİ
Manisa↓18:40 19:20Alaşehir↓15:35 16:50
Turgutlu↓19:08 19:49Salihli↓16:22 17:36
Salihli↓19:47 20:27Turgutlu↓16:59 18:13
Alaşehir Varış20:32_21:12Manisa Varış17:25_18:39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir