Manisa ↔ Uşak Tren Saatleri

Tcdd Uşak Manisa tren saatleri 2020 kış saati uygulamasına göre iki şehir arası Kmavi Ekspresi ve 1 Bölgesel treni ile hergün karşılıklı 3 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 221 km olup yaklaşık 3s50dk sürmektedir. Kmavi Ekspres Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 20 tl dir.

Manisa ↔ Uşak Tren Saatleri

Uşak
Kalkış
Tren
Adı
Manisa
Kalkış
01:48TCDD09:08
06:20TCDD16:28
16:05TCDD21:33

Uşak Manisa Arasında Her gün Basmane Uşak ve Konya Mavi Treni karşılıklı 3 Sefer düzenler Bu trenlerin saatleri aşağıda tablolanmıştır.

Uşak ↔ Manisa trenle kaç saat Sürer ?

Uşak Manisa Uşak Arası Trenle Yaklaşık  4 Saat sürmektedir. Manisa Uşak Trenle kaç km ? Uşak Manisa Arası Tren mesafesi 221 Km dir Manisa Uşak Trenle kaç saat? Uşak Manisa Arası Trenle 1 saat sürer

Manisa ↔ Uşak Tren fiyatları

  • Manisa Uşak Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • K Mavi Treni Pulman  Tam 21 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 34 TL
  • K Mavi Treni Yataklı Tek kişi 99 TL Çift kişi 69 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 10 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 16 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Uşak Manisa Tren Yolu Güzergahı

Manisa Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Manisa Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır

Uşak Tren garı çalışma saatleri : 09:00 – 17:00, 23:00 – 07:00 Saatleri Arası Çalışır Uşak Tren istasyonu telefonu ?  0 276 216 60 73  dır

Manisa tren istasyonu

Uşak Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Manisa Uşak arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Uşak Manisa Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Manisa Uşak tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Uşak ve Manisa dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Manisa Uşak Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Uşak Manisa treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Uşak Manisa Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Manisa Uşak Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Manisa Uşak tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Manisa Uşak arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Manisa Uşak Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Uşak Manisa Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Uşak Manisa Tren saatleri? Uşak dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Uşak Manisa Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Uşak den İlk tren 01:54 saatinde hareket etmektedir. Manisa dan ise ilk tren 05:48 saatinde hareket etmektedir.

Basmane Uşak

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44

Kmavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir