Menemen Salihli Tren Seferleri

Menemen – Salihli Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

Menemen – Salihli Tren Saatleri

Tren GarıBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
Menemen08:28 11:48x
Salihli06:13 19:28x
Salihli menemen tren seferleri Haziran 2021

Salihli Menemen Salihli Arası Bölgesel Trenler Uşk Basmne, Basmne Alaşhir ve Anahat Trenler K Mavi treni ile Hergün karşılıklı sefer düzenlenir

Salihli Menemen arası Mavi tren ve 2 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Salihli’den İlk tren 06:13 saatinde hareket etmektedir. Menemen dan ise ilk tren 08:28 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 113 km olup yaklaşık 1 saat 45 dk sürmektedir. Kmavi Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 11 tl dir.

Menemen ↔ Salihli Tren fiyatları

  • K Mavi Treni Pulman Tam 10 TL
  • K Mavi Örtülü Kuşetli 25 TL
  • K Mavi Yataklı Tek Kişi 90 Çift kişi 60 TL
  • Menemen Salihli Bölgesel Trenler

SALİHLİ – MENEMEN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Menemen ↔ Salihli trenle kaç saat Sürer?

Menemen Salihli Menemen Arası Trenle Yaklaşık 1 Saat 47 Dk sürmektedir. Salihli Menemen Trenle kaç km? Menemen Salihli Arası Tren mesafesi 113 km.

Salihli Menemen Tren Yolu Güzergahı

Menemen Salihli Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Salihli Tren istasyonu

Salihli Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır.

Salihli Tren istasyonu telefonu 0 236 714 11 04 dır.

Menemen Tren garı çalışma saatleri : 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır.

Menemen Tren istasyonu telefonu 0 232 832 13 42 dır.

Menemen tren istasyonu

Salihli Menemen arasında nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Menemen Salihli arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Salihli Menemen Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Menemen Salihli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Salihli ve Menemen dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Menemen Salihli Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Salihli Menemen treninde yiyecek içecek bulunur mu?

Salihli Menemen Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Menemen Salihli Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Menemen Salihli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Menemen Salihli arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Menemen Salihli Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Salihli Menemen Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Salihli Menemen Tren saatleri?

Salihli’den diğer istasyonlara giden trenlere ait Salihli Menemen Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Salihli den İlk tren 04 41 saatinde hareket etmektedir. Menemen dan ise ilk tren 08 26 saatinde hareket etmektedir.

Uşak Basmane

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40Uşak↓16:20
Çiğli↓08:10Alasehir↓18:35
Menemen↓08:28Salihli↓19:28
Manisa↓09:12Turgutlu↓20:05
Turgutlu↓09:41Manisa↓20:33
Salihli↓10:20Menemen↓21:18
Alasehir↓11:07Çiğli↓21:34
Uşak
Varış
13:19izmir Varış22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Mayıs 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Basmane Alaşehir

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri Mayıs 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.

Kmavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Mayıs 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir