Menemen ↔ Salihli Tren Saatleri

Salihli Menemen tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 17:20 saatinde güncellenmiştir. Menemen Salihli tren seferleri: iki şehir arası Kmavi Ekspresi ve 2 Bölgesel tren ile ile hergün karşılıklı 4 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 113 km olup yaklaşık 1s:45dk sürmektedir. Kmavi Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 11 ₺

Menemen ↔ Salihli Tren Saatleri

Salihli
kalkış
Tren
Adı
Menemen
Kalkış
04:41TCDD08:26
05:58TCDD11:49
09:49TCDD15:49
19:34TCDD21:01

Salihli Menemen Salihli Arası Bölgesel Trenler Uşk Basmne, Basmne Alaşhir ve Anahat Trenler K Mavi treni ile Hergün karşılıklı 4 sefer düzenlenir

Menemen ↔ Salihli Tren fiyatları

  • Menemen Salihli Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • K Mavi Treni Pulman Tam 10 TL
  • K Mavi Örtülü Kuşetli 25 TL
  • K Mavi Yataklı Tek Kişi 90 Çift kişi 60 TL

Menemen ↔ Salihli trenle kaç saat Sürer ?

Menemen Salihli Menemen Arası Trenle Yaklaşık 1 Saat 47 Dk sürmektedir. Salihli Menemen Trenle kaç km ? Menemen Salihli Arası Tren mesafesi 113 km

Salihli Menemen Tren Yolu Güzergahı

Menemen Salihli Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Salihli Tren istasyonu

Salihli Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır Menemen Tren garı çalışma saatleri : 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Salihli Tren istasyonu telefonu ? 0 236 714 11 04 dır Menemen Tren istasyonu telefonu ? 0 232 832 13 42 dır

Menemen tren istasyonu

Salihli Menemen arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Menemen Salihli arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Salihli Menemen Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Menemen Salihli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Salihli ve Menemen dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Menemen Salihli Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Salihli Menemen treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Salihli Menemen Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Menemen Salihli Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Menemen Salihli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Menemen Salihli arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Menemen Salihli Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Salihli Menemen Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Salihli Menemen Tren saatleri? Salihli dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Salihli Menemen Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Salihli den İlk tren 04 41 saatinde hareket etmektedir. Menemen dan ise ilk tren 08 26 saatinde hareket etmektedir.

Uşak Basmane

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:08 15:31Alaşehir08:57 18:40
Meneme08:26 15:49Salihli09:49 19:34
Manisa09:14 16:33Turgutlu10:33 20:20
Turgutlu09:44 17:04Manisa11:06 20:53
Salihli10:29 17:46Menemn11:51 21:39
Alasehir11:22 18:41Çiğli12:09 21:56
Uşak
Varış
13:42 21:18izmir
Varış
12:38 22:25

Basmane Alaşehir

İZMİR KALKIŞSAATİALAŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00Alaşehir↓05:15
Çiğli↓11:31Salihli↓05:58
Menemn11:49Turgutlu↓06:34
Manisa↓12:34Manisa↓07:02
Turgutlu↓13:01Menemen07:51
Salihli↓13:36Çiğli↓08:08
Alaşehir Varış14:17izmir VARIŞ08:36

Kmavi

Konya
Kalkış
Saatiİzmir
Kalkış
Saati
Konya ↓19:15İzmir ↓20:15
Akşehir22:00Çiğli20:43
Afyon23:31Menemen21:01
Uşak01:54Manisa21:49
Alaşehir04:09Turgutlu22:15
Salihli04:41Salihli22:51
Turgutlu05:17Alaşehir23:26
Manisa05:48Uşak01:53
Menemen06:27Afyon04:24
Çiğli06:44Akşehir05:54
İzmir Varış07:12Konya varış08:37

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir