Menemen ↔ Tavşanlı Tren Saatleri

Tavşanlı Menemen arası Mavi tren ve Ege Ekspresi ile hergün karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Menemen den İlk tren 07 24 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı ise ilk tren 01 36 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 355 km olup yaklaşık 8s:1dk sürmektedir. İzmavi Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 31 tl dir.

Tavşanlı ↔ Menemen Tren Saatleri

menemen kalkıştren adıtavşanlı kalkış
07:24TCDD01:36
18:39TCDD10:35

Tavşanlı Menemen Tavşanlı Arası Anahat Trenler İ Mavi treni ve ege ekspresi  ile Hergün karşılıklı 2 sefer düzenlenir

Menemen ↔ Tavşanlı Tren fiyatları

  • İ Mavi Treni,  Pulman Tam 31 TL
  • İ Mavi Treni Yataklı Tek kişi 119 TL Çift kişi 89 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 15 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 24 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Menemen ↔ Tavşanlı trenle kaç saat Sürer?

Menemen Tavşanlı Menemen Arası Trenle Yaklaşık 9 Saat  sürmektedir. Tavşanlı Menemen Trenle kaç km ? Menemen Tavşanlı Arası Tren mesafesi 355 km

Tavşanlı Menemen Tren Yolu Güzergahı

Menemen Tavşanlı Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Tavşanlı Tren garı çalışma saatleri : 7/24 Saatleri Arası Çalışır Menemen Tren garı çalışma saatleri : 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır

Tavşanlı Tren istasyonu telefonu ? 0 274 614 10 36 dır Menemen Tren istasyonu telefonu ? 0 232 832 13 42 dır

Menemen Tavşanlı arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Menemen ve Tavşanlı den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Tavşanlı Menemen tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Menemen ve Tavşanlı den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Tavşanlı Menemen treni nde Yiyecek içecek bulunur mu? Menemen Tavşanlı Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Menemen Tavşanlı Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Menemen Tavşanlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Menemen veya Tavşanlı istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Menemen Tavşanlı Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Menemen Tavşanlı Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Menemen Tavşanlı Tren saatleri? Menemen Tavşanlı Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Yaz Tarifesine göre Menemen den İlk tren 07 24 saatinde hareket etmektedir. Tavşanlı ise ilk tren 01 36 saatinde hareket etmektedir.

izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11
İZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir