Mersin ↔ Ceyhan Tren Saatleri

Mersin Ceyhan tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre Ceyhan istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 08:29 Mersin şehrinden 06:30 saatinde kalkış yapmaktadır. Tren bilet fiyatı 12 TL olup yolculuk süresi 2 saattir. Bölgesel trenler Ceyhan Mersin arasında günde 3 sefer çalışır. 2 Ağu 2019 19:38

Ceyhan↔Mersin Tren Saatleri

Ceyhan
kalkış
Tren
Adı
Mersin
Kalkış
08:29TCDD06:30
09:17TCDD16:30
17:56TCDD17:30

Ceyhan Mersin Ceyhan Arası Bölgesel Trenlerinden İslahy Mersin ve Mersin iskendern Treni Hergün Çalışmaktadır.

Mersin ↔ Ceyhan trenle kaç saat Sürer ?

 Trenle Yaklaşık 2 Saat sürmektedir. Trenle kaç km ? Tren mesafesi 127 km dir.

Ceyhan Mersin Tcdd Bilet Fiyatları

  • Mersin Ceyhan Mersin Bölgesel Trenlerin Fiyatları Tam Bilet 12 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 6 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 10 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Ceyhan Tren garı çalışma saatleri :  07:00 – 14:00  Saatleri Arası Çalışır Mersin Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır

Ceyhan Tren istasyonu telefonu ? 0 322 613 45 07 dır Mersin Tren istasyonu telefonu ? 0 324 231 12 67 dır

Mersin Ceyhan arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Mersin Ceyhan istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Mersin Ceyhan tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Ceyhan ve Mersin dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Mersin Ceyhan treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Mersin Ceyhan Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Ceyhan Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin Ceyhan tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin Ceyhan arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin Ceyhan Tren saatleri? Ceyhan Mersin Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Mersin dan İlk tren 00:18 saatinde hareket etmektedir. Ceyhan den ise ilk tren 00:19 saatinde hareket etmektedir.

İslahiye Mersin Bölgesel Treni

MERSİN
KALKIŞ
SAATİISLAHİYE
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:05
Yenice↓18:26Osmaniye↓08:43
Adana↓18:54Ceyhan↓09:17
Kiremithane19:00İncirlik↓09:46
İncirlik↓19:07Yüreğir↓09:53
Ceyhan↓19:38Adana↓10:00
Osmaniye↓20:12Yenice↓10:29
Bahçe↓20:55Tarsus↓10:47
Islahiye
Varış
21:34Mersin
Varış
11:20

Mersin İskenderun Bölgesel Treni

Mersin
Kalkış
SAATİİsken
derun
Kalkış
SAATİ
Mersin↓06:30 16:30İsknderu07:15 16:40
Tarsus↓07:03 17:03Dörtyol↓07:43 17:08
Yenice↓07:19 17:19Erzin↓07:55 17:21
Adana↓07:43 17:47Ceyhan↓08:29 17:56
Yüreğir07:49 17:53İncirlik↓09:13 18:26
incirlik↓07:57 18:00Yüregir↓09:19 18:33
Ceyhan↓08:28 18:32Adana↓09:25 19:15
Erzin↓09:00 19:04Yenice↓09:49 19:41
Dörtyol↓09:13 19:16Tarsus↓10:05 19:57
İskenderun
Varış
09:40 19:43Mersin
Varış
10:33 20:28

“Mersin ↔ Ceyhan Tren Saatleri” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir