Mersin ↔ Dörtyol Tren Saatleri

Dörtyol Mersin tren saatleri: TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre Mersin istasyondan gün içinde ilk tren 06:30 de hareket etmektedir. Dörtyol istasyondan ise 07:43 saatinde kalkış yapmaktadır.

Mersin Dörtyol tren seferleri: iki şehir arası günlük TCDD ye ait Bölgesel tren ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 175 km olup ortalama 2 saat 24 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 10₺ dir

Dörtyol ↔ Mersin Tren Saatleri

Dörtyol Mersin Dörtyol Arası Bölgesel Trenlerinden Mersn İskendern Treni Hergün Çalışmaktadır. 

MERSİN
KALKIŞ
SAATİİSKENDERUN
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓06:30 16:30İskenderun↓07:15 16:40
Tarsus↓07:03 17:03Dörtyol↓07:43 17:08
Yenice↓07:19 17:19Erzin↓07:55 17:21
Adana↓07:43 17:47Ceyhan↓08:29 17:56
Kiremit hane Yüreğir↓07:49 17:53İncirlik↓09:13 18:26
İncirlik↓07:57 18:00Kiremit hane Yüreğir↓09:19 18:33
Ceyhan↓08:28 18:32Adana↓09:25 19:15
Erzin↓09:00 19:04Yenice↓09:49 19:41
Dörtyol↓09:13_19:16Tarsus↓10:05_19:57
İsken derun Varış09:40 19:43Mersin Varış10:33 20:28

Mersin ↔ Dörtyol trenle kaç saat Sürer ? 

Mersin Dörtyol Mersin Arası Trenle Yaklaşık  2,5 Saat sürmektedir.

Mersin Dörtyol Tren Yolu Güzergahı

Dörtyol Mersin Trenle kaç km ? Mersin Dörtyol Arası Tren mesafesi 175 km dir.

Dörtyol tren istasyonu

Dörtyol ↔ Mersin Tren fiyatları 2019:

  • Dörtyol Mersin Bölgesel Trenleri Pulman Tam  10 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 5 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 8 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Mersin Dörtyol Tren fiyatları yukarıda listelenmiştir. Mersin Garından Dörtyol tren istasyonuna ve Dörtyol Garından Mersin Tren istasyonuna her gün 2 Tren seferleri düzenlenir.

Mersin Dörtyol Mersin ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Mersin Dörtyol Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Dörtyol Tren garı çalışma saatleri :  Saatleri Arası Çalışır Dörtyol Tren istasyonu telefonu ? 0 326 712 24 54 dır

Mersin Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır Mersin Tren istasyonu telefonu ? 0 324 231 12 67 dır

Dörtyol Mersin arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Dörtyol Mersin istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Dörtyol Mersin tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Mersin ve Dörtyol dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Dörtyol Mersin treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Dörtyol Mersin Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Mersin Dörtyol tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Dörtyol Mersin tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Dörtyol Mersin arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Dörtyol Mersin Tren saatleri? Dörtyol Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Dörtyol dan İlk tren 07:43 saatinde hareket etmektedir. Mersin den ise ilk tren 06:30 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir