Mersin ↔ Osmaniye Tren Saatleri

Osmaniye Mersin tren saatleri, iki şehir arası TCDD ye ait 1 Bölgesel tren ile tek sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 173 km olup yaklaşık 2 saat 32 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon bilet ücreti Tam ₺ 10

Mersin Osmaniye tren seferleri TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 12:22 de düzenlenmiştir. Osmaniye istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 08:27 Mersin şehrinden 17:30 saatinde kalkış yapmaktadır.

Osmaniye ↔ Mersin Tren Saatleri

Osmaniye Mersin Osmaniye Arası Bölgesel Trenlerinden Mersin İslhye Treni Hergün Çalışmaktadır.

MERSİN
KALKIŞ
SAATİISLAHİYE
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:05
Yenice↓18:26Osmaniye↓08:43
Adana↓18:54Ceyhan↓09:17
Kiremithane19:00İncirlik↓09:46
İncirlik↓19:07Yüreğir↓09:53
Ceyhan↓19:38Adana↓10:00
Osmaniye↓20:12Yenice↓10:29
Bahçe↓20:55Tarsus↓10:47
Islahiye
Varış
21:34Mersin
Varış
11:20

Osmaniye ↔ Mersin Tren fiyatları

  • Mersin osmaniye bölgesel Pulman Tam 10  TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 5 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 8 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Osmaniye Mersin Tren Yolu Güzergahı

Mersin ↔ Osmaniye trenle kaç saat Sürer ? 

Mersin Osmaniye Mersin Arası Trenle Yaklaşık  2,5 Saat sürmektedir. Osmaniye Mersin Trenle kaç km ? Mersin Osmaniye Arası Tren mesafesi 173 km dir.

Mersin Garından Osmaniye tren istasyonuna ve Osmaniye Garından Mersin Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferleri düzenlenir. Mersin Osmaniye Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Osmaniye Tren garı çalışma saatleri :  08:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır Mersin Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır

Osmaniye Tren istasyonu telefonu ? 0 328 814 10 49 dır Mersin Tren istasyonu telefonu ? 0 324 231 12 67 dır

Mersin Osmaniye arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Mersin Osmaniye istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

Mersin Osmaniye tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Osmaniye ve Mersin den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Mersin Osmaniye treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Mersin Osmaniye Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Osmaniye Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin Osmaniye tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin Osmaniye arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin Osmaniye Tren saatleri? Osmaniye Mersin Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Mersin dan İlk tren 17:30 saatinde hareket etmektedir. Osmaniye den ise ilk tren 08:43 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir