Mersin ↔ Tarsus Tren Saatleri

Tarsus Mersin Tren Saatleri 2019 Tcdd Yaz saati uygulamasına göre 22:28 saatinde güncellenmiştir. iki şehir arası 25 km olup Yolculuğunuz Trenle Yarım saat sürmektedir. Bu yolculuğunuzun parasal karşılığı ise 3 TL dir. Mersin Tarsus Arası Tcdd nin 3 ayrı Bölgesel treni hizmet vermektedir. Hayırlı Yolculuklar

Tarsus ↔ Mersin Tren Saatleri

Tarsus Mersin Arası Tren Saatleri
Tarsus dan Tren
Kalkış Saatleri
Mersin den Tren
Kalkış Saatleri
06:27 06:55 07:25 07:47 08:10 08:55 09:40 10:05 10:47 11:40 12:25 13:10 13:55 14:40 15:25 16:10 16:55 17:30 17:55 18:25 18:55 19:21 20:42 21:25 22:10 23:1005:45 06:10 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:15 10:00 10:45 11:45 12:15 13:00 13:45 14:30 15:15 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:35 20:30 21:30 22:30

Tarsus Mersin Tarsus Arası Bölgesel Trenlerinden Adn Mersin, Mersin İskndrn, ve Islhye Mersin Treni Hergün Çalışmaktadır.

Mersin ↔ Tarsus trenle kaç saat Sürer ? 

iki şehir Arası Trenle Yaklaşık  25 dk sürmektedir. Tarsus Mersin Trenle kaç km ? iki şehir arası Tren mesafesi 25 km dir.

tarsus tren istasyonu

Tarsus ↔ Mersin Tren fiyatları

Tcdd Mersin Tarsus Bilet fiyatları tam bilet 3 TL

Mersin Tarsus istasyonları arası karşılıklı her gün 25 Tren seferi düzenlenir. Trenlerde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Tarsus Mersin Tren Yolu Güzergahı

Tarsus Tren garı çalışma saatleri :  06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 324 624 17 15 dır

Mersin Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu ? 0 324 231 12 67 dır

Mersin Tarsus arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Mersin Tarsus istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Mersin Tarsus tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Tarsus ve Mersin dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Mersin Tarsus treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Mersin Tarsus Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Tarsus Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin Tarsus tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin Tarsus arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin Tarsus Tren saatleri? Mersin İstanbul Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Mersin dan İlk tren 00:16 saatinde hareket etmektedir. Tarsus den ise ilk tren 00:32 saatinde hareket etmektedir.

Adana Mersin Bölgesel Tren

İstasyonAdana Mersin Yönü Tren Saatleri
Adana
Kalkış
05:50 06:15 06:45 07:05 07:30 08:15 09:00 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:45 15:30 16:15 16:50 17:15 17:45 18:15 18:40 20:00 20:45 21:30 22:30
Şehitlikx 06:24 06:54 07:14 07:39 08:24 09:09 11:09 11:54 12:39 13:24 14:09 14:54 15:39 16:24 16:59 17:24 17:54 18:24 18:50 20:11 20:54 21:39 22:39
Yenice06:11 06:39 07:09 07:31 07:54 08:39 09:24 11:22 12:07 12:54 13:37 14:22 15:09 15:54 16:39 17:14 17:39 18:09 18:39 19:05 20:26 21:09 21:54 22:54
Tarsus06:27 06:55 07:25 07:47 08:10 08:55 09:40 11:40 12:25 13:10 13:55 14:40 15:25 16:10 16:55 17:30 17:55 18:25 18:55 19:21 20:42 21:25 22:10 23:10
Taşkentx 07:08 07:38 08:00 x x 09:50 12:38 13:23 14:08 x 15:35 x 17:08 17:43 18:08 18:38 19:08 x x x 22:20 23:23
Mersin
Varış
06:51 07:26 07:56 08:18 08:35 09:19 10:05 12:04 12:56 13:41 14:26 15:04 15:50 16:34 17:26 18:01 18:26 18:56 19:26 19:45 21:06 21:49 22:38 23:41
İstasyonMersin Adana Yönü Tren Saatleri
Mersin
Kalkış
05:45 06:10 07:00 07:30 08:00 08:30 09:15 10:00 10:45 11:45 12:15 13:00 13:45 14:30 15:15 17:00 18:00 18:30 19:00 19:35 20:30 21:30 22:30
Taşkent06:28 07:20 x 08:18 x 09:35 10:20 x x 12:35 13:20 xx 15:33 17:20 18:20 18:50 19:20 xx 21:51 22:50 16:18 x
Tarsus06:13 06:41 07:33 07:58 08:29 08:58 09:48 10:33 11:13 12:13 12:48 13:33 14:13 14:58 15:44 17:33 18:33 19:03 19:33 20:03 20:58 22:04 23:03
Yenice06:28 06:56 07:49 08:14 08:44 09:13 10:03 10:48 11:28 12:28 13:03 13:48 14:28 15:13 15:59 17:48 18:48 19:18 19:48 20:18 21:13 22:20 23:18
Şehitlik07:10 08:03 08:28 08:58 09:27 10:17 11:02 11:42 12:42 13:17 14:02 14:42 15:27 16:13 18:02 19:02 19:32 20:02 20:32 21:27 22:34 23:32 16:58 x
Adana
Varış
06:48 07:18 08:11 08:36 09:06 09:35 10:25 11:10 11:50 12:50 13:25 14:10 14:50 15:35 16:21 18:10 19:10 19:40 20:10 20:40 21:35 22:42 23:40 17:06

Mersin iskenderun bölgesel

Mersin
Kalkış
SAATİİsken
derun
Kalkış
SAATİ
Mersin↓06:30 16:30İsknderu07:15 16:40
Tarsus↓07:03 17:03Dörtyol↓07:43 17:08
Yenice↓07:19 17:19Erzin↓07:55 17:21
Adana↓07:43 17:47Ceyhan↓08:29 17:56
Yüreğir07:49 17:53İncirlik↓09:13 18:26
incirlik↓07:57 18:00Yüregir↓09:19 18:33
Ceyhan↓08:28 18:32Adana↓09:25 19:15
Erzin↓09:00 19:04Yenice↓09:49 19:41
Dörtyol↓09:13 19:16Tarsus↓10:05 19:57
İskenderun
Varış
09:40 19:43Mersin
Varış
10:33 20:28

Mersin İslahiye Bölgesel

MERSİN
KALKIŞ
SAATİISLAHİYE
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:05
Yenice↓18:26Osmaniye↓08:43
Adana↓18:54Ceyhan↓09:17
Kiremithane19:00İncirlik↓09:46
İncirlik↓19:07Yüreğir↓09:53
Ceyhan↓19:38Adana↓10:00
Osmaniye↓20:12Yenice↓10:29
Bahçe↓20:55Tarsus↓10:47
Islahiye
Varış
21:34Mersin
Varış
11:20

“Mersin ↔ Tarsus Tren Saatleri” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir