Osmaniye Ceyhan Tren Seferleri

Osmaniye – Ceyhan Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Ceyhan – Osmaniye Tren Saatleri

Ceyhan>OsmaniyeOsmaniye>Ceyhan
09.24, 19:4708:48, 17.21
Osmaniye Ceyhan Tren Saatleri Temmuz 2021

Ceyhan Osmaniye istasyonları arası TCDD ye ait 1 Ekspresi 1 Bölgesel tren ile 2 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 39 km olup yaklaşık 1 saat sürmektedir. Ekspres tren Pulman vagon bilet ücreti Tam 5 TL dir. Ceyhan’dan İlk tren 09:24 saatinde Fırat ekspresi hareket etmektedir. Osmaniye’den ise ilk tren 08:48 saatinde bölgesel tren hareket etmektedir.

Ceyhan – Osmaniye Tren fiyatları:

  • Fırat Ekspresi Pulman Tam  5,5 TL
  • Bölgesel Tren fiyatını Ceyhan istasyonundan (0322) 613 45 07 öğrenebilirsiniz.

CEYHAN – OSMANİYE TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Osmaniye Ceyhan Tren yolu güzergahı

Osmaniye – Ceyhan trenle kaç saat Sürer? 

Trenle Yaklaşık yarım Saat sürmektedir. Tren yolu mesafesi 39 km dir.

Ceyhan Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 14:00 Saatleri Arası Çalışır istasyonu telefonu? 0 322 613 45 07 dır

Osmaniye Tren garı çalışma saatleri: 08:00 – 20:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 328 814 10 49 dır

Ceyhan Osmaniye arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Osmaniye Ceyhan arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Ceyhan Osmaniye Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Osmaniye Ceyhan tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Ceyhan ve Osmaniye dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Osmaniye Ceyhan Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Ceyhan Osmaniye treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Ceyhan Osmaniye Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Osmaniye Ceyhan Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Osmaniye Ceyhan tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Osmaniye Ceyhan arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Osmaniye Ceyhan Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Ceyhan Osmaniye Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Ceyhan Osmaniye Tren saatleri?

Ceyhan dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Ceyhan Osmaniye Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Ceyhan dan İlk tren 09:18 saatinde hareket etmektedir. Osmaniye dan ise ilk tren 08:43 saatinde hareket etmektedir.

Osmaniye Ceyhan arası tren seferi var mı?

Ceyhan Osmaniye Ceyhan Arası  Bölgesel Trenlerinden Mersin Islahiye ve Fırat Ekspresi Treni hergün Çalışır. Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Mersin İslahiye

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Fırat Ekspresi

Elazığ KalkışHareket SaatiAdana
Kalkış
Hareket Saati
Elazığ↓08:30Adana↓08:35
Malatya11:19Ceyhan09:24
Gölbaşı13:51Osmaniye10:02
Osmaniye17:21Gölbaşı13:52
Ceyhan17:57Malatya16:31
Adana Varış18:44Elazığ Varış19:09
Fırat Ekspres pulman tip vagonlardan oluşur Güncel Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir