Osmaniye Tren Saatleri

Osmaniye’den Nerelere Tren Var? Fırat Ekspresi ile Ceyhan, Malatya, Elazığ, Bölgesel Trenler ile Adana Tarsus Mersin Islahiye yönüne her gün tren seferi vardır.

OSMANİYE TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Osmaniye Erciyes Ekspresi ile treni saat kaçta? Osmaniye’ye tren seferi var mı? Tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Güzel bir Osmaniye seyahati için Osmaniyeye tren ile gitmek isterseniz yukarıdaki şehirlerden günde bir çok kez osmaniye tren garına sefer yapan tcdd devlet demiryollarına ait trenleri tercih edebilirsiniz. Üstelik bu trenlerden bazıları yataklı ve kuşetli trenerdir.

Osmaniye tren garı çalışma saatleri? Osmaniye Tren Garı 08:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Osmaniye tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 328 814 10 49 dır.

Osmaniye Tren garına ulaşım Osmaniye tren istasyonu Osmaniye merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Osmaniye tren istasyonu

Osmaniye da Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Osmaniye den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Osmaniye seyahatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Osmaniye den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Osmaniye Ekspres trenlerinde ise Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Osmaniye treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Osmaniye Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Osmaniye Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Osmaniye tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Osmaniye tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Osmaniye istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Osmaniye Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Osmaniye Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Osmaniye Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Osmaniye Tren saatleri? Osmaniye dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Osmaniye Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Osmaniyeden İlk tren 00:12 saatinde hareket etmektedir.

Osmaniye Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Osmaniye garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Osmaniye Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Osmaniye Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir