Pendik Tren Saatleri

 

Pandemi nedeniyle 17 Mayıstan sonra YHT ve bölgesel Trenler seferlere başlayacaktır.

Pendik den Hızlı Tren Garından İstanbul da Halkalı Söğütlüçeşme Bakırköy Pendik İzmit Kocaeli Adapazarı Arifiye Bilecik Bozüyük Eskişehir Konya Polatlı Eryaman ve Ankara yönüne Günde 6 Hızlı Tren seferi vardır.

PENDİK TREN SAATLERİ

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
AdapazarıxPendik08:09 16:40
Mtpaşa05:55 13:10 Tuzlax
Arifiye06:04 13:19Gebze08:34 17:03
Sapanca06:11 13:26 Hereke08:50 17:19
İzmit06:34 13:49 Yarımca08:57 17:26
Derince06:40 13:55 Derince08:05 17:34
Yarımca06:48 14:03 İzmit09:12 17:41
Hereke06:55 14:10 Sapanca09:33 18:02
Gebze07:11 14:26 Arifiye09:40 18:09
TuzlaxMpaşa09:50_18:19
Pendik Varış07:30_14:45 Ada
pazarı
x
Ada Ekspresi Tren Saatleri Mayıs 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.
yht saatleri 30-04-2021 tarihinde güncellenmiştir.

PENDİK YHT EKONOMİ SINIFI TREN BİLET FIYATLARI

PENDİK YHT EKONOMİ SINIFI TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Pendik Hızlı tren garı çalışma saatleri? Pendik Yht Tren Garı 7/24 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Pendik Hızlı tren istasyonu telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0216 3540130 dır.

Pendik YHt Garı Adres: Batı, Hatboyu Cd. No:42 D:48, 34890 Pendik/İstanbul

Pendik de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Pendik YHT garından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır. Trenler koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon ve Yemekli vagon olarak üçe ayrılır

Pendik seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir?

Pendik den Geçen YHT Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar dır Ayrıca Hızlı trende Yemekli Vagonda vardır. Ankara Ekspresinde ise yataklı vagonlarda bulunmaktadır.

Pendik YHT treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Pendik YHT ve Anahat Tcdd trenlerinde yemekli vagon vardır.

Pendik tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren için Pendik YHT tcdd biletinizi internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bölgesel trenlerde sadece istasyon gişelerinden temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir