akhisar polatlı tren seferleri

Polatlı – Akhisar Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle şehirler arası ekspres tren seferleri durdurulmuştur. YHT ve bölgesel trenler çalışmaktadır.

AKHİSAR – POLATLI TREN SAATLERİ

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:00Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Mayıs 2021

Akhisar Polatlı Akhisar Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Akhisar şehir garından mavi tren 20:06 saatinde, Polatlı istasyonundan ise mavi tren 21:04 saatinde hareket etmektedir. Akhisar-Polatlı arası yolculuk süresi 10,5 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 21 Tl den başlamaktadır.

Akhisar ↔ Polatlı Tren Fiyatları

Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 21 TL

AKHİSAR – POLATLI TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 8233 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Polatlı ↔ Akhisar trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 547 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 10 saat 33 dakika sürmektedir, Polatlı-Akhisar tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Akhisar Tren istasyonu telefonu 0236 4141714 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Tcdd Akhisar, Atatürk, 45220 Akhisar/Manisa

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 6238441 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi;Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara

Polatlı Akhisar arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve Akhisar dan geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Akhisar Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve Akhisar den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Akhisar Polatlı treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı Akhisar Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Polatlı Akhisar Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı Akhisar tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya Akhisar istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir