Polatlı Balıkesir Tren Seferleri

Polatlı ↔ Balıkesir tren saatleri

Pandemi nedeniyle 17 Mayıstan sonra YHT ve bölgesel Trenler seferlere başlayacaktır.

Balıkesir ↔ Polatlı Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

Balıkesir Polatlı Balıkesir Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Balıkesir şehir garından mavi tren 22:10 saatinde, Balıkesir istasyonundan ise mavi tren 21:04 saatinde hareket etmektedir. Balıkesir-Polatlı arası yolculuk süresi 9 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 23 Tl den başlamaktadır.

Balıkesir ↔ Polatlı Tren Fiyatları

Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 25 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Polatlı ↔ Balıkesir trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 460 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 9 saat 13 dakika sürmektedir, Polatlı-Balıkesir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Balıkesir Tren istasyonu telefonu 0236 4141714 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Balıkesir Tren Garı Gümüsçesme, Altıeylül/Balıkesir

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 2702169 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara

Polatlı Balıkesir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve Balıkesir dan geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Balıkesir Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve Balıkesir den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Balıkesir Polatlı treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı Balıkesir Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Polatlı Balıkesir Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı Balıkesir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya Balıkesir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir