soma polatlı tren seferleri

Polatlı ↔ Soma Tren saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

SOMA – POLATLI TREN SAATLERİ

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

Soma Polatlı Soma Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Soma şehir garından mavi tren 20:47 saatinde, Soma istasyonundan ise mavi tren 20:19 saatinde hareket etmektedir. Soma-Polatlı arası yolculuk süresi 10,5 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 21 Tl den başlamaktadır.

Soma ↔ Polatlı Tren Fiyatları

Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 21 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Soma Polatlı Tren yolu güzerganı

Polatlı ↔ Soma trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 553 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 10 saat 13 dakika sürmektedir, Polatlı-Soma tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Soma Tren istasyonu telefonu 0236 6132147 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; SOMA TREN İSTASYONU, İstasyon, 45500 Soma/Manisa

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 6238441 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara

Polatlı Soma arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve Soma’dan geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Soma Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve Soma den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Soma Polatlı treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı Soma Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Polatlı Soma Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı Soma tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya Soma istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir