soma polatlı tren seferleri

Polatlı – Soma Tren saatleri

SOMA – POLATLI TREN SAATLERİ

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021

Soma Polatlı Soma Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

Polatlı şehir garından mavi tren 21:36 saatinde, Soma istasyonundan ise mavi tren 21:39 saatinde hareket etmektedir. Soma-Polatlı arası yolculuk süresi 10,5 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren çalışmakta olup bilet fiyatları 47 Tl den başlamaktadır.

Soma ↔ Polatlı Tren Fiyatları

  • Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 47 TL
  • Mavi Tren Yataklı vagon 172 TL

SOMA – POLATLI TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Soma treni saat kaçta? Polatlı’ya tren seferi var mı? Tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Polatlı – Soma trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 553 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 10 saat 13 dakika sürmektedir, Polatlı-Soma tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

Soma Polatlı Tren yolu güzerganı

Soma Tren istasyonu telefonu 0236 6132147 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; SOMA TREN İSTASYONU, İstasyon, 45500 Soma/Manisa

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 6238441 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara

Polatlı Soma arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve Soma’dan geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Soma Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve Soma den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Soma Polatlı treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı Soma Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Polatlı Soma Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı Soma tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya Soma istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir