Sapanca ↔ Gebze Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Gebze Sapanca Ada ekspresi saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
AdapazarıxPendik08:09 16:40 21:20
Mtpaşa05:55 13:10 18:55Tuzlax
Arifiye06:04 13:19 19:04Gebze08:34 17:03 21:47
Sapanca06:11 13:26 19:11Hereke08:50 17:19 22:03
İzmit06:34 13:49 19:34Yarımca08:57 17:26 22:10
Derince06:40 13:55 19:40Derince08:05 17:34 22:18
Yarımca06:48 14:03 19:48İzmit09:12 17:41 22:25
Hereke06:55 14:10 19:55Sapanca09:33 18:02 22:46
Gebze07:11 14:26 20:11Arifiye09:40 18:09 22:53
TuzlaxMpaşa09:50_18:19 23:02
Pendik Varış07:30_14:45 20:30Ada
pazarı
x
Ada Ekspresi Tren Saatleri nisan 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

Tcdd Sapanca Gebze tren saatleri ada ekspresi treni ile günde karşılıklı 3 tren seferi yapılmaktadır. Tcdd tren fiyatı 11 Tl olup seyehat süresi 1 saat 7 dakikadır

Sapanca Gebze Sapanca Tren fiyatları:

Ada Ekspresi Tam Bilet: 10 TL

Ayrıca Sapanca Gebze tren fiyatları ve Sapanca Gebze Tren bileti olarak tren bilet fiyatları sayfamızda  gösterilmektedir.

Sapanca Gebze Sapanca Tren Genel Bilgiler:

Gebze tren istasyonu

Sapanca Gebze treni ve Gebze sapanca treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Sapanca Gebze trenleri Sapanca Gebze Hattında hergün çalışır

Sapanca Gebze ilk tren Sapanca Gebze ilk tren seferi Her gün saat 06:12 de  Sapanca Tren Garından hareket eder. Sapanca Gebze son tren Sapanca Gebze son tren seferi Her gün saat 18:17 de Sapanca Tren Garından hareket eder.

sapanca tren istasyonu

Sapanca tren garı çalışma saatleri Sapanca tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Sapanca tren Garı telefonu Sapanca Tren istasyonu Telefonu 0 264 582 01 00 dır.

Gebze tren istasyonu

Gebze tren garı çalışma saatleri Gebze tren Garı 06:00 – 22:00 saatleri arası çalışmaktadır. Gebze tren Garı telefonu Gebze Tren istasyonu Telefonu 0 262 321 10 39 dır.

Sapanca Gebze Arası trenle kaç km? Sapanca Gebze Arası tren mesafesi  82 Km dir, Gebze sapanca trenle kaç saat? Sapanca Gebze Arası trenle 1 Saat 55 dk sürer.

Sapanca Gebze treni kaç saat sürüyor? sorusunun cevabıda bu sayfada var. Sapanca Gebze tren hattı eski bir hattır. Bu hat Sapanca Gebze tren güzergahı olarak kullanıldığından Sapanca Gebze tren yolu mesafesini ve Sapanca Gebze süresini de kısaltmıştır. Dolayısıyla  Sapanca Gebze tren sürati nide yükseltmiştir. Yapılan tren hatları Sapanca Gebze tren yolu kaç km sorusuna da iyi bir yanıt olmuştur.

Sapanca Gebze Tren kaç saat? Gebze sapanca Tren kaç km ? gibi soruların çözümleri yukarıdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir